IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

Kas naujo SOLIDWORKS 2024

SOLIDWORKS produktų atnaujinimai

Duomenų saugojimas ir dalinimasis debesijoje

Seminarų medžiaga (PDF formatu):

Kaip ir kasmet, sulaukėme nemažų naujovių SOLIDWORKS produktuose bei 3DEXPERIENCE debesijos platformoje: tai ne tik nauji modeliavimo, surinkimo, dokumentacijos, vizualizavimo, bei paruošimo gamybai įrankiai, tačiau ir naujos galimybės dar geriau integruoti įmonės darbuotojų techninę komunikaciją, duomenų bei projektų valdymą, dalinimąsi duomenimis tiek įmonės viduje, tiek ir už jos ribų. Taipogi, atsirado naujų licencijavimo variantų, kurie leis jums daug lanksčiau naudotis įsigyta programine įranga iš bet kokio kompiuterio ir bet kokios vietos. O mes, IN RE, drauge su Užimtumo Tarnyba, suteikiame jums galimybę įgyti ar pakelti kvalifikaciją nemokamai dalyvaujant mūsų rengiamuose mokymo kursuose.

Seminarų medžiaga (PDF formatu)

01 - Kas naujo 2024 viršelis 2

Bendra informacija, mokymai, 2023 liepos mėn. pasikeitimai bei nauji licencijavimo variantai

02 - Kas naujo SOLIDWORKS 2024 viršelis

Kas naujo SOLIDWORKS 2024 produktuose bei 3DEXPERIENCE modeliavimo ir simuliacijos programose

03 - Kas Naujo SOLIDWORKS CAM ir CAMWorks viršelis

Kas naujo SOLIDWORKS CAM ir CAMWorks

04 - Kas naujo 3DEXPERIENCE viršelis

Kas naujo 3DEXPERIENCE platformoje, duomenų saugojimas bei dalinimasis

Kas naujo dokumentacijos viršelis

Kas naujo SOLIDWORKS 2024 dokumentacija anglų kalba (PDF, 172 psl.)


SOLIDWORKS modeliavimo ir dokumentų valdymo naujovės

8
Išsaugojimas į seną versiją

Nuo 2024 versijos visus SOLIDWORKS dokumentus galima išsaugoti į senesnes programos versijas, iki 2 metų atgal, kad juos būtų galima atsidaryti su 2023 arba 2022. Tai galioja ir Pack&Go funkcijai.

30
Eskizo matmenų įvedimas

Nuo šiol matmenis galima įvedinėti greičiau, be Smart Dimension įrankio - pažymint eskizo elementus, SOLIDWORKS automatiškai pasiūlys matmenis.

4
Išmanesnė Hole Wizard funkcija

Dabar Hole Wizard leidžia panaudoti iš anksto pasiruoštą eskizą, bei kurti skyles ant linijų galų. Galima panaudoti vieną pozicionuojanti eskizą kelioms Hole Wizard funkcijoms.

5
Daugiakūnė detalė iš surinkimo

Insert -> Make Multibody Part funkcija leidžia sukurti daugiakūnę detalę iš surinkimo, išlaikant medžiagiškumą ir parametrinį ryšį į originalų surinkimą.

9
Linear Pattern simetriškai

Nuo šiol Linear Pattern funkcija leidžia sukurti bet kokio tipo masyvą į abi puses, nekartojant referencinės geometrijos bei matmenų.

10
Defeature taisyklių rinkinys

Leidžia išgauti nuspėjamą ir tikslų modelio supaprastinimą, filtruojant ir pritaikant supaprastinimo taisykles pagal komponentų savybes.

11
Automatinis Pattern funkcijų klaidų taisymas

Dabar SOLIDWORKS geba automatiškai suremontuoti ne tik sujungimų (Mates) klaidas, bet ir atstatyti išdauginimo (Pattern) funkcijose pasimetusią geometriją.

12
Mate References patobulinimai

Ši funkcija tapo daug paprastesnė naudoti, identifikuojant porines geometrijas pagal pavadinimą, arba leidžiant tempiamus komponentus prijungti bet kur.

14
Vizualiniai matmenų pagerinimai

Aiškesnės indikacijos prie ko matmenys yra prikabinti, netikrų reikšmių matmenų palyginimas bei automatiškai susilygiuojantys grandininiai matmenys.

16
Lengvesnis matmenų pataisymas

Leidžia vos keliais paspaudimais suremontuoti pasimetusį matmenį, netrinant ir nekuriant jo iš naujo.

SOLIDWORKS Sheet Metal bei Structure System

19
Apvalių lakštinio metalo detalių įkirpimas

Rip funkcija dabar leidžia labai lengvai įkirpti apvalią detalę prieš ją konvertuojant į valcuojamą lakštinio metalo detalę.

20
Structure System jungčių grupavimas

Structure System funkcija dabar automatiškai sugrupuoja profilių jungtis, ir leidžia greitai pakeisti suleidimo tipą visai grupei iš karto.

18
Lankstesnė Tab and Slot funkcija

Išlaiko statmeną pjūvį, net kai jungiami lakštai yra ne statmeni vienas kitam. Modeliuojant surinkimo aplinkoje, tapo lengviau kopijuoti jungtis su Propagate Slots.

SOLIDWORKS PDM, Simulation, Visualize, Composer, Electrical bei CAM

22
SOLIDWORKS PDM

Geresnė integracija su Assembly Visualization, pagerinta duomenų kontrolė ir apsauga, bei smarkiai pagerinta greitaveika su dažniausiai naudojamomis funkcijomis.

23
SOLIDWORKS Simulation

Kontaktinių susikirtimų patikra, geresnė guolių simuliacija bei galimybė įsivertinti ašių laužimą. SOLIDWORKS Plastics leidžia automatiškai paleisti simuliacijas vieną po kitos.

25
SOLIDWORKS Visualize

Nauja DSPBR sistema, leidžianti žymiai realistiškiau atvaizduoti medžiagas, bei naudoti universalias, nemokamai internete prieinamas medžiagų bibliotekas.

26
SOLIDWORKS Composer

Leidžia peržiūrėti produkto gamybinę informaciją (PMI) per 3DEXPERIENCE platformos 3DPlay programą.

24
SOLIDWORKS Electrical

Pagerinta dokumentacija su automatiniu išnašų kūrimu, didelių žymių grupavimu, bei pagreitintas programos veikimas selektyviai pergeneruojant 3D modelį.

31
SOLIDWORKS CAM

Nauji matavimo ciklai, išvesties nustatymai, gręžimo optimizavimas, staklių skaitmeninis dvynys, Voluturn technologija bei įvairūs vartotojo sąsajos patobulinimai.

SOLIDWORKS debesijos paslaudos ir 3DEXPERIENCE platforma

Nuo 2023 liepos mėn. visi įsigyjantys naujas SOLIDWORKS licencijas su techniniu palaikymu, arba pratęsiantys techninį palaikymą, automatiškai gauna 3DEXPERIENCE platformos licencijas (roles), ir turi galimybę naudotis failų dalinimosi, duomenų talpinimo įmonės debesijos saugykloje, dokumentų versijavimo ir būsenų valdymo bei komunikacijos įrankiais. Plačiau: SOLIDWORKS 3DCAD debesijos paslaugos (peržiūrą, saugojimas, valdymas)
Share and markup

Dalinimasis ir komunikacija

Nuo šiol, įjungę 3DEXPERIENCE įskiepį SOLIDWORKS Desktop programoje, arba naudodami SOLIDWORKS Connected, galite greitai pasidalinti bet kokio tipo dokumentu per internetinę nuorodą, net ir už įmonės ribų su nustatytomis prieigos teisėmis - dar greičiau ir patogiau nei naudojant eDrawings, o juos peržiūrintys asmenys gali palikti komentarus, matomus 3D modelyje. Skaityti daugiau.

Store and revise

Talpinimas ir versijavimas

3DEXPERIENCE platforma leidžia talpinti bei versijuoti inžinerinius duomenis bendram naudojimui debesijoje, taip atstojant PDM funkcijas, bei papildo jas PLM funkcijomis, tokiomis kaip dokumentų gyvavimo ciklo valdymas, pagal jūsų įmonės poreikius sureguliuojami duomenų ir veiksmų srautai ir t.t. Skaityti daugiau.

Praleidote keletą SOLIDWORKS kasmetinių atnaujinimų? Kviečiame peržiūrėti ir ankstesnių metų versijų patobulinimus:

Neturite laiko? Užmeskitę akį į šiuos 4 filmukus apie ryškiausius patobulinimus tarp 2020 ir 2024 versijų:

Vartotojo aplinka

Detalės

Surinkimai

Brėžiniai