IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

SOLIDWORKS 3DCAD

SOLIDWORKS® 3D CAD sprendimai suteikia lengvai įsisavinamas, tačiau ypatingai galingas projektavimo priemones, kurios sutrumpina produkto kūrimo laiką, sumažina sąnaudas ir pagerina kokybę.

SOLIDWORKS-Desktop-konfiguracijos-2023(LT)

Paspartinkite projektavimo procesus naudodami pramonėje lyderiaujančią programinę įrangą.

Iš esmės pakeiskite savo įmonės projektavimo ir gamybos procesus. SOLIDWORKS produktų pagrindas - SOLIDWORKS CAD - leis jums modeliuoti, atlikti simuliacijas, kainų paskaičiavimą, tinkamumo gamybai patikras, ruošti CAM programas, bei valdyti projekto duomenis.

Toliau aprašome skirtumus tarp SOLIDWORKS Standard, Professional bei Premium konfigūracijų, kad galėtumėte pasirinkti variantą, maksimaliai atitinkantį jūsų poreikius.

 

SOLIDWORKS 3DCAD konfigūracijos


Priklausomai nuo pasirinktos SOLIDWORKS 3DCAD konfigūracijos, suteikiamos papildomos priemonės ir įrankiai, kurie praplečia SOLIDWORKS naudojimą, leidžia lanksčiau valdyti duomenis, kurti vizualizacijas ir ruošti programas CNC staklėms. 
Žemiau galite susipažinti, kokias papildomas priemones suteikia skirtingos SOLIDWORKS konfigūracijos.

🖥️ SOLIDWORKS Standard

Pažangiausias trimačio projektavimo ir gamybos paruošimo CAD sprendimas 

🖥️SOLIDWORKS CAM Standard*

Apdirbimo programų CNC staklėms ruošimas (frezavimas, vandens pjovimas, plazma, lazeris ir routeris)

☁️ Duomenų valdymas debesijoje*

Gaminio gyvavimo ciklo (PLM) valdymas debesijos platformoje


🖥️ SOLIDWORKS Professional

SOLIDWORKS Standard su produktyvumo gerinimo moduliais ir papildiniais

🖥️SOLIDWORKS CAM Standard*

Apdirbimo programų CNC staklėms ruošimas (frezavimas, vandens pjovimas, plazma, lazeris ir routeris)

🖥️SOLIDWORKS Visualize Standard*

Profesionalių vizualizacijų bei VR turinio kurimas.

☁️ Duomenų valdymas debesijoje*

Gaminio gyvavimo ciklo (PLM) valdymas debesijos platformoje


🖥️ SOLIDWORKS Premium

SOLIDWORKS Professional su inžinerinės analizės ir vamzdynų, kabelių ir laidų trasavimu.

🖥️SOLIDWORKS CAM Standard*

Apdirbimo programų CNC staklėms ruošimas (frezavimas, vandens pjovimas, plazma, lazeris ir routeris)

🖥️SOLIDWORKS Visualize Standard*

Profesionalių vizualizacijų bei VR turinio kurimas.

☁️ Duomenų valdymas debesijoje*

Gaminio gyvavimo ciklo (PLM) valdymas debesijos platformoje

* - esant nuolatinių licencijų aktyviam techniniam palaikymui arba licencijų nuomai.

SOLIDWORKS 3DCAD licencijų tipai:

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, programinės įrangos naudojimo intensyvumo, noro dalintis atskirais moduliais (Simulation, ToolBox, Routing ir t.t.) galite pasirinkti įvairius licencijavimo būdus, lanksčiai pasirenkant galiojimo terminus ir licencijos tipus.

* - Duomenų valdymo debesijoje licencijos tipas yra vardinė licencija.

Terminas

Nuolatinė licencija;

 Nuoma 3 mėnesiams;

Nuoma 1 metams.

Licencijos tipas*:

Individuali licencija;

 Tinklinė licencija.

SOLIDWORKS 3DCAD konfigūracijų pagrindinės galimybės

SOLIDWORKS Standard

SOLIDWORKS Standard

SOLIDWORKS Standard suteikia patikimas, pajėgias ir lengvai perprantamas 3D modeliavimo galimybes. Jūs galite ne tik pilnai suprojektuoti komponentus ar surinkimus bei paruošti jų gamybinius brėžinius, bet ir naudotis visais įrankiais, reikalingais kuriant sudėtingos geometrijos paviršius, lakštinio metalo gaminius, bei rėmines konstrukcijas iš bet kokių medžiagų. SOLIDWORKS Standard turi daugybę papildomų modulių (Xpress įrankiai), padedančių automatizuoti projektavimą, atlikti bazinę stipruminę analizę,  gaminio technologiškumo patikrą bei įvertinti komponentų poveikį gamtai. Į SOLIDWORKS Standard konfigūraciją įeina:

 • 3DSwymer (IFW) ir Collaborative Industry Innovator (CSV) (SOLIDWORKS debesijos paslaugos) - 3DEXPERIENCE PLM debesijos platformos moduliai (rolės), inžinerinių duomenų saugojimui, versijų ir revizijų kontrolei, projektų ir užduočių valdymui bei bendradarbiavimui. Padengia pagrindines PLM/PDM sistemų funkcijas debesijos platformoje, o tai leidžia atsisakyti investicijų į lokalią IT infrastruktūrą "on-premise" PLM/PDM sistemų veikimui.
 • Parametrinis trimatis projektavimas (3D): funkcijų istorija paremtas modeliavimas, išsaugantis ir leidžiantis redaguoti visą veiksmų istoriją, suteikia galimybę lengvai atlikti pakeitimus ir pataisymus jūsų modelyje, ir automatiškai atnaujina visus susijusius failus iki pat brėžinių. Tai leidžia išvengti pasikartojančių veiksmų, sutaupyti laiką bei išlaidas, bei sumažinti žmogiškosios klaidos tikimybę.
 • Gaminių konfigūracijas: greitai kurkite detalių / surinkimų konfigūracijas ir bibliotekas, bei valdykite jas SOLIDWORKS viduje, arba naudodamasi Microsoft Excel lentelėmis. 
 • Dideli surinkimai: SOLIDWORKS leis lengvai kontroliuoti ir vizualizuoti didelius surinkimus, kuriuose kartais gali būti virš 100,000 komponentų.
 • 3D animacijos bei grafinis vizualizavimas: su SOLIDWORKS Standard galėsite lengvai sukurti iliustracijas bei animacijas, perteikiančias jūsų gaminio esmę bei funkcijas.
 • Baziniai inžineriniai skaičiavimai: patikrinkite mechanizmo judėjimo trajektorijas ir išbandykite atskirų detalių bei viso projekto operacijas bei veikimą naudodami pilnai integruotus simuliacijų bei analizės įrankius ir vedlius.
 • Susikirtimų ir minimalių atstumų patikra: įsitikinkite, jog jūsų detalės bei surinkimai sueis ir veiks taip, kaip numatyta.
 • 3D annotacijos: aprašykite visą gamybinę / technologinę informaciją (PMI - Product Manufacturing Information) 3D modelio viduje, taip supaprastindami tolimesnius gamybos paruošimo procesus ir realizuodami drawning-less ir paper-less principus.
 • 2D brėžiniai: naudodami automatizuotus įrankius paruoškite su trimačiu modeliu parametriškai surištus gamybinius 2D brėžinius, perteikiančius kaip jūsų projektas turėtų būti pagamintas ir surinktas.
 • Lakštinis metalas: specializuoti lakštinio metalo gaminių projektavimo įrankiai leis suprojektuoti gaminius iš lankstinių ir parengti tikslias išklotines bei lankstymo procedūras be prototipavimo, naudojant įvairias lenkimo K-faktoriaus skaičiavimo metodikas.
 • Rėminės konstrukcijos: specializuoti įrankiai metalo, plastiko, medžio profilio konstrukcijų projektavimui, automatizuoti pjaustinių lentelių bei žiniaraščių pildymo įrankiai. Sąryšis su BIM programomis (IFC importavimas / eksportavimas).
 • Liejimo formos ir štampai: modeliavimo bei patikros įrankiai liejimo formų ir štampų kūrimui, liejimo vizualizavimui bei komponentų patvarumo įvertinimui.
 • CAD importavimas ir eksportavimas: abipusis CAD duomenų konvertavimas, veikiantis su gausybe failų formatų. Naudojant SOLIDWORKS 3D Interconnect tiesiogiai dirbkite su kitų CAD sistemų duomenimis išlaikydami parametrinį ryšius ir išvenkite poreikio konvertuoti bylas. 
 • ECAD/MCAD integracija: dalinkitės duomenimis (spausdintų plokščių (PCB) modeliai ir t.t.) tarp elektronikos (ECAD) ir mechanikos (CAD) inžinierių naudodamiesi CircuitWorks™, kad skirtingų disciplinų inžinieriai galėtų greičiau spręsti bendrus klausimus .
 • Atvirkštinė inžinerija: Panaudokite skenuotos geometrijos (mesh) modelius savo projektuose, išsaugodami juos trimačiais pilnaviduriais modeliais. Atlikite skenuotos geometrijos redagavimą ir savybių aprašymą.
 • SmartFeature(1 pav., 2 pav.)  ir SmartComponentskurkite išmanių (prisitaikančių prie esamos geometrijos) komponentų ir inžinerinių spendimų bibliotekas, taip taupydami projektavimo laiką.
 • SOLIDWORKS CAM Standard powered by CAMWorks® – integruotas 2.5 ašių frezavimo programavimo sprendimas, paremtas Model-Based Definition (MBD) bei Knowledge-Based Machining (KBM) technologijomis. Integruoti SOLIDWORKS CAM įrankiai leidžia stipriai supaprastinti gamybos paruošimo (Design-For-Manufacturing) procesus, palengvinti komunikaciją, sumažinti klaidų kiekį, sutrumpinti gamybos paruošimo ciklą ir pagerinti gaminio kokybę. 
 • Projektavimas gamybai (DFM):  SOLIDWORKS suteikia visus reikalingus įrankius patikrinti projektuojamo komponento tinkamumą gamybai ankstyvuose etapuose, ir taip išvengti bereikalingo prototipavimo, laiko gaišimo ir pinigų švaistymo.
 • Peržiūra: eDrawings® leis peržiūrėti bet kokio tipo CAD formatus, įskaitant SOLIDWORKS, Autodesk Inventor, CATIA, NX, STEP, ACIS, DWG/DXF ir t.t., neatidarinėjant pačios SOLIDWORKS programos.
 • Papildyta (AR) ir virtuali realybė (VR): lengvai perkelkite ir vizualizuokite savo SOLIDWORKS 3D modelius papildytos realybės (AR) ir virtualios realybės (VR) platformose.
SOLIDWORKS Professional

SOLIDWORKS Professional turi visas SOLIDWORKS Standard funkcijas, ir papildo jas įvairiomis produktyvumo gerinimo galimybėmis, suteikdamas gaminių failų valdymo įrankius, pilnavertiškesnį foto-realistinių iliustracijų generavimą, automatinį gamybos išlaidų skaičiavimą, patikros įrankius bei detalių bibliotekas.
Į SOLIDWORKS Professional konfigūraciją įeina:

SOLIDWORKS Professional
 • Gaminių ir projektų informacijos valdymas (PDM): SOLIDWORKS PDM Standard padeda individualiems vartotojams bei nedidelėms komandoms valdyti projektų duomenis, gaminių struktūrą ir specifikacijas (BOM), kontroliuoti versijas ir revizijas, bei reguliuoti prieigos teises. SOLIDWORKS PDM Standard dirba įmones serveriuose. 
 • Pažangios foto-realistinės vizualizacijos: SOLIDWORKS® Visualize Standard suteikia įrankius profesionalių vizualizacijų generavimui, bei leidžia lygiagrečiai su gamybos paruošimu spręsti ir rinkodaros uždavinius, taip greičiau išleidžiant gaminį į rinką.
 • CAD bibliotekos: SOLIDWORKS Toolbox leidžia jūsų projekte naudoti iš anksto paruoštus įvairių standartų (ISO, DIN, JIS ir t.t.) komponentus, ir patiems kurti bei bendrai naudoti nuosavas standartinių komponentų bibliotekas.
 • Gaminių savikainos skaičiavimas: SOLIDWORKS Costing automatiškai paskaičiuos projektuojamų gaminių gamybos išlaidas pagal modelio geometriją ir gamybos būdą, medžiagas, nurodytas apdirbimo strategijas bei pasirinktą gamintoją.
 • Standartų patikra: SOLIDWORKS Design Checker įrankis leis patikrinti brėžinius arba modelius, įsitikinant, jog jie atitinka jūsų įmonės nustatytus standartus.
 • Pasikartojančių užduočių sprendimas: Task Scheduler programa suteikia galimybę užprogramuoti pasikartojančias užduotis (paketinis importavimas, eksportavimas, spausdinimas ir t.t.), ir atlikti jas automatiškai nurodytu laiku.
 • Tolerancijų analizė: TolAnalyst atliks matmenų grandinių skaičiavimus ir patikrins leistinų nuokrypių poveikį detalėms bei mazgams užtikrinant visų komponentų surenkamumą bei pritaikomumą. Tai leis optimaliai parinkti tolerancijų schemas prieš pradedant gamybą, taip sumažinant gaminių sudėtingumą bei kaštus.
 • Atvirkštinė inžinerija (ScanTo3D): SOLIDWORKS ScanTo3D leidžia sukurti trimačius modelius naudojant skenavimo duomenis - taškų "debesį". Tai palengvins jau esamų gaminių atkūrimą ir parengimą gamybai ar modifikacijoms.
 • Peržiūra ir komunikavimas: eDrawings® Professional leis ne tik peržiūrėti įvairių tipų CAD duomenis, bet ir kontroliuoti failų valdymo teises tretiesiems asmenims - matuoti, saugoti STL formatu ir t.t.
SOLIDWORKS CAD 4
SOLIDWORKS Premium

SOLIDWORKS Premium praplečia SOLIDWORKS Professional galimybes, pridėdamas gaminio virtualios simuliacijos bei patikros funkcijas, leidžia naudotis vamzdynų, ortakių ir laidų išvedžiojimo įrankiais bei atlikti sudėtingų formų paviršių išplokštinimą.
Į SOLIDWORKS Premium konfigūraciją įeina:

 • Kinematinė-dinaminė mechanizmų analizė: SOLIDWORKS Motion padeda įvertinti projektuojamų mechanizmų darbą, išanalizuoti ir vizualizuoti judėjimo trajektorijas veikiant išorinėms apkrovoms, pamatuoti ir gauti jėgų, pagreičių, judėjimo dėsnių reikšmes ir grafikus, kurie padės parinkti variklius ir pastūmas, nustatyti kraštines sąlygas detalėms, bei atlikti stipruminius skaičiavimus.
 • Gaminių/surinkimų ir detalių statinė stipruminė analizė yra nuolatinė projektavimo proceso dalis, nes ji sumažina brangių prototipų kiekį, leidžia išvengti klaidų, padidinti konstrukcijų atsparumą ir patikimumą. SOLIDWORKS Premium įrankiai, paremti baigtinių elementų metodu (BEM) leidžia atlikti bet kokio tipo konstrukcijų (mechanizmų, lakštinio plieno gaminių, rėminių konstrukcijų) stipruminius skaičiavimus esant statinėms apkrovoms, nustatyti poslinkius, įtempimų ribas, atsargos koeficientus, atramines reakcijas. Specializuoti įrankiai leidžia lengvai aprašyti sąveika tarp detalių (kontaktus), guolines apkrovos, varžtinius ir kniedinius sujungimus, spyruokles ir pan.
 • Sudėtingų paviršių išplokštinimas: dažnai minkštų baldų, sporto, aprangos, avalynės produktuose yra detalės ir komponentai, kurie gaminami išpjaunant juos iš plokščių ruošinių, ir lenkiant į trimates formas. Su SOLIDWORKS Premium jūs galite gauti išklotines, numatyti jų dydį, formą bei deformacijas.
 • Vamzdynų ir hidraulinių sistemų išvedžiojimas: SOLIDWORKS Routing suteikia įrankius patogiam trimačiam vamzdynų ir hidraulinių sistemų išvedžiojimui. Pilnavertė integracija su likusia SOLIDWORKS dalimi užtikrins, jog vamzdynus matysite šalia kitų komponentų, bus išvengta neatitikimų, susikirtimų ar kitų brangiai kainuojančių klaidų. SOLIDWORKS Routing leidžia suskirstyti vamzdynus į surinkimo vienetus (Spool), perduoti duomenys į specializuotas vamzdynų skaičiavimo programas, paruošti informaciją lenkimo staklėms.
 • Elektros laidų ir pynių išvedžiojimas: SOLIDWORKS Premium suteikia galimybę išdėstyti elektros komponentus, sukurti loginius ryšius tarp komponentų arba importuoti From-To sąrašus is Microsoft Excel ir išvedžioti elektros laidus bei kabeliu sistemas bendroje modeliavimo aplinkoje, laikantis laidų trasavimo taisyklių, išvengiant aštriu lenkimo kampu, sukurti pynes, paruošti jų išklotines  išdėliojimui ir surinkimui ant montažinio stalo.
 • Ortakių ir kanalų išvedžiojimas: SOLIDWORKS Premium vartotojai turi galimybę pasinaudoti automatinio bei rankinio įvairių profilių takų (ortakių, kabelių dėklų, konvejerių, piltuvų ir t.t.) išvedžiojimo įrankiais.

Užklausa dėl demonstracinės versijos:

Papildoma informacija:

Jei norite išbandyti SOLIDWORKS 3DCAD, ar gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.