SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

Programuok sumaniau ir gamink sparčiau

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks - išmanūs CAD / CAM sprendimai jūsų gamybai ir CNC staklėms

SOLIDWORKS CAM/ CAMWorks* yra svarbiausias išmaniosios gamybos (Smart Manufacturing) komponentas CNC programavimo srityje ir pažangiausia CAM programinė įranga rinkoje.

SOLIDWORKS CAM/ CAMWorks sujungia konstrukciniais / technologiniais (features) elementais pagrįstas CAM technologijas, taisyklėmis pagrįstą apdirbimą bei tolerancijomis pagrįstą apdirbimą, įgalinantį naudoti MBD ir PMI technologijas.

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks funkcijos:

 • 2.5 ašių frezavimas
 • 3 ir 3+2 ašių frezavimas
 • Nepertraukiamas 3, 4 bei 5 ašių frezavimas
 • Tekinimas-frezavimas
 • 2 ir 4 ašių tekinimas
 • 2-4 ašių EDM (elektrovielinė erozija)
 • Adityvioji gamyba (3D spausdinimo ir apdirbamosios gamybos simbiozė)

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks sprendimai padės jums taupyti laiką, eliminuoti klaidas ir pagaminti savo produktus greičiau.


* SOLIDWORKS CAM / CAMWorks turi lanksčias naudojimo galimybes. Programa gali dirbti SOLIDWORKS 3D CAD aplinkoje, o taip pat gali dirbti ir atskirai nuo SOLIDWORKS programos. Abiem atvejais SOLIDWORKS CAM / CAMWorks pilnai palaiko SOLIDWORKS modelius, įskaitant parametrinį funkcijų medį, konfigūracijas, DimXpert matmenis ir t.t. Atskirai veikiantis CAMWorks turi tokią pat vartotojo sąsają kaip ir SOLIDWORKS, bei visus SOLIDWORKS modeliavimo įrankius. Naudojamas tas pats failų formatas kaip ir SOLIDWORKS.  

Penkios išskirtinės SOLIDWORKS CAM/CAMWorks galimybės

Rinkoje yra daug įvairių CAM sistemų, bet CAMWorks kartu su SOLIDWORKS išmaniosios gamybos sprendimai geriausiai atitinka Industry 4.0 keliamus reikalavimams. Žemiau išvardintos penkios išskirtines šios programinės įrangos galimybės, kurios leis taupyti tiek konstruktorių, tiek technologų darbo laiką. 

1

Konstrukciniais / technologiniais elementais paremtas apdirbimas (Feature Based Intelligent Machining)

Išmanus modelių elementų savybių (kiaurymė, kišenė, nuožula, įgilinimas ir t.t.) atpažinimas, pažymėjimas, ir atitinkamas įrankio bei apdirbimo strategijos parinkimas. Pavyzdžiui, atpažinus skylę modelyje bus parinktas atitinkamas centravimo grąžtas, gręžimo bei briaunos freza, sugeneruotos šių įrankių trajektorijos bei teisinga įrankių keitimo tvarka.

Video apie tai, kuo skiriasi Operation based Machining ir Feature Based Machining 

2

Žinių baze paremtas apdirbimas (Knowledge Based Machining (KBM))

Kas kart kuriant apdirbimo detalių programas SOLIDWORKS CAM / CAMWorks mokosi jūsų apdirbimo stiliaus ir saugo technologinėje žinių bazėje.

Tai leidžia nuolat kaupti apdirbimo strategijas, atsižvelgiant į įmonėje esančias stakles, naudojamus įrankius, sukauptas gerąsias praktikas ir patirtį. Išsaugotas žinias galima greitai / automatiškai pritaikyti būsimoms detalėms, taip gerokai sutrumpinant programavimo laiką. 

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks suteikia tūkstančius jau pasiteisinusių apdirbimo strategijų variantų. 

3

Tolerancijomis paremtas apdirbimas (Tolerance Base Machining)

Tolerance Base Machining panaudoja SOLIDWORKS arba STEP modelyje nurodytas paklaidas bei anotacijas, ir atsižvelgdamas į jas, automatiškai parenka apdirbimo strategijas. Pilnai aprašius visą gamybinę technologinę informaciją trimačiame modelyje (matmenis, paklaidas / tolerancijas, paviršių apdirbimą ir t.t.) galima pasinaudoti tolerancijomis paremtomis apdirbimo priemonėmis (Tolerance-Based Machining (TBM)), kurios leis taupyti konstruktorių ir technologų darbo laiką, atsisakant tradicinių brėžinių kūrimo ir skaitymo.

4

VoluMILL

VoluMill (dar vadinama High-Speed Machining (HSM)) technologija leis sutrumpinti apdirbimo trukmę nuo 50% iki 200%, bei prailginti įrankių tarnavimo laiką iki 5 kartų. Tai pasiekiama sugeneruojant įrankių trajektorijas be staigių frezavimo krypties pasikeitimų bei išnaudojant visą darbinį įrankio ilgį.

5

SOLIDWORKS integracija

Siuloma CAD ir CAM integracija leidžia realizuoti Industry 4.0 isšūkius, atsisakyti rankinio darbo ir klaidų, susijusių su duomenų perdavimu.

SOLIDWORKS ir CAMWorks integracijos privalumai:

 • Atsisakoma modelio kokybę prastinančio duomenų konvertavimo - SOLIDWORKS ir CAMWorks naudoja vienodus failų formatus (.sldprt ir .sldasm);
 • SOLIDWORKS modelio funkcijų medžio palaikymas: atlikus detalės keitimus, automatiškai pergeneruojama užprogramuotos detalės apdirbimo programa;
 • SOLIDWORKS konfigūracijų palaikymas: sukūrus naują detalės konfigūraciją, CAMWorks pasiūlys sukurti apdirbimo strategijos konfigūraciją ir apdirbimo programą;
 • Laiką taupantis darbas su importuota geometrija, palaikant SOLIDWORKS 3D Interconnect, sudarantį asociatyvų ryšį su bet kokio formato 3D CAD modeliu;
 • Galimybė technologui suprojektuoti nestandartinius gamybos įrankius, paruošti technologinius brėžinius;
 • Konstruktorius ir technologas greičiau supras vienas kitą, kadangi naudos vienodas sąsajas, įrankius bei terminus.

Pagrindinės galimybės

CAMWorks 2.5 ašių frezavimas

2.5 ašių frezavimas

2.5 ašių frezavimas palaiko automatinį grubų bei švarų apdirbimą, sriegimą, paviršių frezavimą, bei taškines operacijas (centravimas, gręžimas, įgilinimas, praplėtimas, zenkavimas).

CAMWorks 3 ir 3+2 ašių frezavimas

3 ir 3+2 ašių frezavimas

3 ir 3+2 ašių frezavimas leidžia apdirbti sudėtingus, kontūruotus paviršius, dažniausiai sutinkamus liejimo formose bei aviacijos pramonėje.

CAMWorks Nepertraukiamas 3, 4 bei 5 ašių frezavimas

Nepertraukiamas 3, 4 bei 5 ašių frezavimas

Su CAMWorks daugiaašio apdirbimo programa jūs galėsite pilnavertiškai išnaudoti 3/4/5 ašių frezavimo stakles.

CAMWorks Tekinimas-frezavimas

Tekinimas-frezavimas

Leidžia atlikti tekinimo ir frezavimo operacijas vienose staklėse, suteikiant dar didesnį gamybos lankstumą bei padidinant produktyvumą.

CAMWorks 2 ir 4 ašių tekinimas

2 ir 4 ašių tekinimas

Leidžia užprogramuoti CNC tekinimo stakles su automatiniu grubiu bei švariu apdirbimu, sriegimu, įpjovomis, detalių paleidimu bei taškinėmis operacijomis.

CAMWorks 2-4 ašių EDM (elektrovielinė erozija)

2-4 ašių EDM (elektrovielinė erozija)

Pilnai į SOLIDWORKS integruota sistema, leidžianti greitai, intuityviai ir su aukštu automatizacijos laipsniu sugeneruoti EDM trajektorijas ir G kodą.

CAMWorks Nesting

Nesting

NestingWorks priedas sukurtas optimaliam lakštinių detalių išplanavimui ant ruošinių, taip sumažinant atraižų kiekį. Paieška pasirinktinai vykdoma su detalių pasukimu, bei mažesnių detalių įkomponavimu į didesniųjų išpjovas ar skyles.

Plačiau: NESTINGWorks

CAMWorks Virtual Machine

Virtual Machine

Naudojant CAMWorks Virtual Machine, visiškai nebereikės tikrinti apdirbimo strategijos tuščia staklių eiga. Vietoje to, galėsite verifikuoti G kodą vienu paspaudimu.

Plačiau: True G-Code Machine Simulation | CAMWorks Virtual Machine

CAMWorks ShopFloor

CAMWorks ShopFloor

CAMWorks ShopFloor yra naujausias Pramonės 4.0 / Išmaniosios gamybos įrankis, specialiai sukurtas CNC apdirbimo centrų ir staklių operatoriams, skatinantis skaitmeninę gamybą, nes 3D modeliai su MBD ir PMI duomenimis bei CNC programavimo informacija dirbtuvėse pateikiami vienu, kompaktišku skaitmeniniu formatu.

Plačiau: Industry 4.0 Smart Manufacturing Tool for CNC | CAMWorks ShopFloor

Keletas sėkmės istorijų Lietuvoje

INWOOD

Investavimas į penkių ašių stakles ir SOLIDWORKS CAMWorks CAM sistemą leido ne tik pagaminti sudėtingesnių formų komponentų gaminius, išvengiant rankų darbo, bet ir gaminti juos daug greičiau. SOLIDWORKS CAMWorks CAM sistemos pagalba INwood maksimaliai išnaudoja savo naujųjų staklių našumą.

ALTAS AUTO

Vyr. inžinierius Žilvinas Šulskus: „Kartais, jei magistralėje būna daug nestandartinių funkcijų, čia puikiai pasitarnauja CAD sistema, kuri gali viską patikrinti dar prieš pradedant gamybą.“ Tokiu būdu, ALTAS AUTO numato galimas problemas bei iš karto randa sprendimus, kad įvykdytų visus kliento norus.

Užklausa dėl demonstracinės versijos:

Papildoma informacija:

HCL-CAMWorks-Logo-Vertical-PNG

Apie CAMWorks, HCL Technologies produktą

HCL Technologies suteikia visiškai į SOLIDWORKS integruotas programas, kurios sutrumpina kelią nuo projektavimo iki gamybos. CAMWorks apdirbimo moduliai suteikia tokias galimybes kaip 2½ ašių frezavimas, 3 ašių frezavimas, tekinimas, tekinimas-frezavimas su nepertraukiamu 5 ašių apdirbimu, nepertraukiamas 4/5 ašių apdirbimas, elektroerozija (EDM) bei optimalus lakštinio metalo detalių išplanavimas ruošiniuose.

Jei norite išbandyti šias programas, ar gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.