IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

Programuok sumaniau ir gamink sparčiau

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks išmanūs CAD/CAM sprendimai Jūsų gamybai ir CNC staklėms

Integruotas požiūris į produktų kūrimą nuo dizaino iki gamybos yra paprasčiausias būdas, kaip paspartinti ir sutrumpinti produkto ar gaminio sukūrimo procesą, išvengiant neproduktyvaus darbo ir klaidų atsiradimo.

Tai leidžia įmonėms peržengti tradicinius metodus ir įgyvendinti Išmaniosios Gamybos (Smart Manufacturing) ir Pramonės 4.0 (Industry 4.0) iniciatyvas, taip pat pagerinti kokybę, padidinti produktyvumą ir sumažinti išlaidas.

Šiandieninėje konkurencingoje rinkoje, kai reikia gaminti produktus ne tik greičiau bei mažesnėmis sąnaudomis, bet ir aukštesnės, labiau nuspėjamos kokybės, įmonės siekia supaprastinti savo darbo procesus. Visų įrankių pateikimas vienoje integruotoje ekosistemoje pašalina daug laiko reikalaujančius duomenų (brėžinių, modelių) perkėlimo ir derinimo tarp departamentų uždavinius, dėl kurių dažnai atsiranda klaidų, sugaištamas brangus laikas ir resursai. 

Matant integruotos CAD/CAM ekosistemos poreikį, SOLIDWORKS kartu su geriausiu savo klasėje CAM programinės įrangos gamintoju CAMWorks, siūlo sprendimų rinkinį, užtikrinanti nenutrūkstamą ir pilnai parametrizuotą projektavimo, gamybos paruošimo (CNC), bei kokybės kontrolės grandinę vienoje ekosistemoje.

Kviečiame susipažinti, kaip SOLIDWORKS / CAMWorks sprendimai padės Jums taupyti laiką, eliminuoti klaidas ir pagaminti savo produktus greičiau.


SOLIDWORKS CAM ir CAMWorks yra vienos technologinės grandinėlės sprendimai, dėl to perėjimas nuo vieno prie kito sprendimo nesukelia papildomų, paslėptų išlaidų - persimokymo, postprocesorių perrašymo ir pan. Tai leis kiekvienam SOLIDWORKS vartotojui tobulėjant ir vystant gamybą padidinti savo produktyvumą su minimaliomis išlaidomis.

Projektavimas gamybai: nenutrūkstama grandinė

Geriausi produktai nusipelno geriausių projektavimo įrankių - SOLIDWORKS 3D CAD

Norint sukurti puikius gaminius, Jums reikia projektavimo įrankių, kurie būtų lankstūs, palaikantys kūrybinį mąstymą, ir pakankamai galingi, kad įgalintų įvykdyti sudėtingų šiuolaikinių produktų projektavimo uždavinius.

SOLIDWORKS 3D CAD leidžia iki galo realizuoti bet kokio sudėtingumo projektavimo uždavinius, ir paruošti 3D modelius ir 2D brėžinius tolimesniems gamybos paruošimo procesams. 

SOLIDWORKS 3D CAD aprašo visa gamybinę / technologinę informaciją (PMI - Product Manufacturing Information) 3D modelio viduje, ir leidžia atsisakyti tradicinių 2D brėžinių, perteikiant visą gamybinę informaciją intuityvioje 3D aplinkoje (eDrawings, 3D PDF, STEP).  Taip pagerinama komunikacija, išvengiama dviprasmybės, sumažinama žmogiškosios klaidos tikimybė. Rezultatas - taupomas darbo laikas ir resursai, optimizuojami ir automatizuojami procesai, užsakymas įvykdomas ir/arba gaminys į rinką išleidžiamas greičiau.

 

SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3DCAD

SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS MBD

Gaminio savikainos skaičiavimas iš karto gavus užsakymą

Standartiniai SOLIDWORKS 3D CAD irankiai leidžia ne tik suprojektuoti ir paruošti komponentus gamybai, bet ir ankstyvoje stadijoje atlikti preliminarius savikainos skaičiavimus. Nesvarbu ar sukūrėte 3D modelius su SOLIDWORKS, ar importavote iš kitos sistemos - SOLIDWORKS 3D CAD atpažįsta detalės gamybos būdą, pasiūlo ruošinius bei parenka galimas operacijas. Nesunkiai susiejus Microsoft Excel lentelėse nurodytas operacijų savikainas su SOLIDWORKS Costing nustatymais, programa paskaičiuos detalės gamybos kainą. Keičiant geometriją, medžiagas, bei gamybos operacijų nuoseklumą, SOLIDWORKS Costing automatiškai pakoreguos skaičiavimus. SOLIDWORKS Costing taip pat gali paruošti išsamią operacijų ir kainų ataskaitą Word arba Excel failų formatais. 

Tai leidžia įmonėms neapkraunant ERP sistemos ankstyvoje stadijoje sužinoti produkto savikainą, ir greitai paruošti pasiūlymus klientams.

Peržiūrėkite mūsų kolegų video, kuriame pristatomos pagrindinės SOLIDWORKS Costing galimybės.

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks suteikia galimybę suprogramuoti CNC stakles gerai pažįstamoje SOLIDWORKS aplinkoje, o greitaeigio apdirbimo technologija VoluMill leis sutrumpinti apdirbimo trukmę nuo 50% iki 200%, bei prailginti įrankių tarnavimo laiką iki 5 kartų. SOLIDWORKS  CAM / CAMWorks yra moderni feature-based CAM sistema, automatiškai atpažįstanti ir apdorojanti 3D modelio apdirbamus paviršiaus bruožus (features), nepriklausomai nuo to, ar modelis buvo parengtas su SOLIDWORKS CAD, ar importuotas iš kitų programų. SOLIDWORKS CAM / CAMWorks laiko gerųjų praktikų biblioteką duombazėje, leidžiant technologams jomis patogiai dalintis, ir, keičiantis personalui, išsaugant gamybos žinias įmonės viduje. SOLIDWORKS CAM / CAMWorks automatiškai parenka reikiamus įrankius ir sugeneruoja apdirbimo strategiją, taip sutaupydama technologų darbo laiką ir sutrumpindama staklių programavimą. G kodo simuliacija leis numatyti apdirbimo trukmę, atlikti suplanuotos apdirbimo strategijos verifikaciją, patikrinti ar nėra kolizijų, ir įsitikinti, jog detalė bus pilnai apdirbta.

SOLIDWORKS CAM

SOLIDWORKS CAM

PDF Logo

SOLIDWORKS CAM / CAMWorks galimybių matrica

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection yra „first article inspection“ (FAI) įrankis, smarkiai supaprastinantis kokybės kontrolės procesus, taupantis darbuotojų laiką ir sumažinantis žmogiškosios klaidos tikimybę.

SOLIDWORKS Inspection leis greitai paruošti matavimų planus ir ataskaitas, patogioje ir intuityvioje aplinkoje įvesti rankinių matavimų rezultatus, arba automatiškai pasiimti juos iš koordinačių matavimo mašinos, taip pagreitinant šį procesą, ir atlaisvinant laiką gamybai.

SOLIDWORKS Inspection yra pilnai integruota su SOLIDWORKS CAD bei CAM, ir leidžia automatiškai surišti matavimų rezultatus su 3D modeliu, pagerinti komunikaciją tarp gamybos ir kokybės kontrolės skyrių, ir sparčiai parengti korekcijas tolesnei produkcijai. 

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection

CAMWorks ShopFloor

ShopFloor yra skaitmeninės, išmaniosios gamybos įrankis CNC staklių operatoriams, skirtas pateikti CAD modelius, gamybinę/technologinę informaciją (MBD ir PMI), CNC apdirbimo strategiją, ir informaciją apie įrankius viename skaitmeniniame formate, išvengiant papildomų išlaidų CAD/CAM licencijoms.

ShopFloor užtikrina besąlygišką ryšį tarp technologų ir CNC staklių operatorių, padidina gamybos kokybę ir greitį.

CAMWorks ShopFloor (Eng)

ShopFloor (Anglų k.)

Pagrindinės galimybės:

Čia mes pristatome tik pagrindines CAM / CAMWorks galimybes. Norėdami plačiau susipažinti su siūlomais CAM sprendimais, kreipkitės į IN RE SOLIDWOKS komandą!

2.5 ašių frezavimas

2.5 ašių frezavimas palaiko automatinį grubų bei švarų apdirbimą, sriegimą, paviršių frezavimą, bei taškines operacijas (centravimas, gręžimas, įgilinimas, praplėtimas, zenkavimas)

3 ir 3+2 ašių frezavimas

3 ir 3+2 ašių frezavimas leidžia apdirbti sudėtingus, kontūruotus paviršius, dažniausiai sutinkamus liejimo formose bei aviacijos pramonėje.

Nepertraukiamas 3, 4 bei 5 ašių frezavimas

Su CAMWorks daugiaašio apdirbimo programa Jūs galėsite pilnavertiškai išnaudoti 3/4/5 ašių frezavimo stakles.

Tekinimas-frezavimas

Leidžia atlikti tekinimo ir frezavimo operacijas vienose staklėse, suteikiant dar didesnį gamybos lankstumą bei padidinant produktyvumą.

2 ir 4 ašių tekinimas

Leidžia užprogramuoti CNC tekinimo stakles su automatiniu grubiu bei švariu apdirbimu, sriegimu, įpjovomis, detalių paleidimu bei taškinėmis operacijomis.

2-4 ašių EDM (elektrovielinė erozija)

Pilnai į SOLIDWORKS integruota sistema, leidžianti greitai, intuityviai ir su aukštu automatizacijos laipsniu sugeneruoti EDM trajektorijas ir G kodą.

Nesting

NestingWorks priedas sukurtas sprendimus optimaliam lakštinių detalių išplanavimui ant ruošinių, taip sumažinant atraižų kiekį. Paieška pasirinktinai vykdoma su detalių pasukimu, bei mažesnių detalių įkomponavimu į didesniųjų išpjovas ar skyles.

Virtual Machine

Naudojant CAMWorks Virtual Machine, visiškai nebereikės tikrinti apdirbimo strategijos tuščia staklių eiga. Vietoje to, galėsite verifikuoti G kodą vienu paspaudimu.

VoluMill

VoluMill (dar vadinama High-Speed Machining (HSM)) technologija leis sutrumpinti apdirbimo trukmę nuo 50% iki 200%, bei prailginti įrankių tarnavimo laiką iki 5 kartų. Tai pasiekiama sugeneruojant įrankių trajektorijas be staigių frezavimo krypties pasikeitimų, bei išnaudojant visą darbinį įrankio ilgį.

Tolerancijomis paremtas apdirbimas (TBM)

Tolerancijomis paremtas apdirbimas panaudoja SOLIDWORKS modelyje nurodytas paklaidas bei anotacijas, ir atsižvelgdamas į jas automatiškai parenka apdirbimo strategijas.

CAMWorks adityvioji gamyba (3D spausdinimas)

CAMWorks parengia adityvios gamybos strategijas, automatiškai sugeneruoja palaikančias struktūras (tiltelius), atlieka gabaritų patikras, bei leidžia kombinuoti aditiviosios gamybos strategijas su tradicinėmis (redukcinėmis) strategijomis, ir visa tai - gerai pažįstamoje SOLIDWORKS aplinkoje.

Sužinokite daugiau apie naujas funkcijas ir galimybes CAMWorks 2020 versijoje.

Užklausa dėl demonstracinės versijos:

Išskirtiniai SOLIDWORKS CAM / CAMWorks bruožai:

  • Konstrukciniais / technologiniais elementais paremtas apdirbimas (Feature Based Intelligent Machining) - išmanus modelių elementų features (kiaurymė, kišenė, nuožula, įgilinimas ir t.t.) atpažinimas, pažymėjimas, ir atitinkamas įrankio bei apdirbimo strategijos parinkimas. Pavyzdžiui, atpažinus skylę modelyje bus parinktas atitinkamas centravimo grąžtas, gręžimo bei briaunos freza, sugeneruotos šių įrankių trajektorijos bei teisinga įrankių keitimo tvarka.
  • Žinių baze paremtas apdirbimas (Knowledge Based Machining (KBM)) leidžia kaupti ir naudoti apdirbimo strategijos atsižvelgiant į įmonėje esančias stakles, naudojamus įrankius, sukauptas gerąsias praktikas ir patirtį. Taip pat, CAMWorks suteikia tūkstančius jau pasiteisinusių apdirbimo praktikų variantų. 
  • Pilnai aprašius visą gamybinę technologinę informaciją trimačiame modelyje (matmenis, paklaidas / tolerancijas, paviršių apdirbimą ir t.t.) galima pasinaudoti tolerancijomis paremtomis apdirbimo priemonėmis (Tolerance-Based Machining (TBM)), kurios leis taupyti konstruktorių ir technologų darbo laiką, atsisakant tradicinių brėžinių kūrimo ir skaitymo.
  • Greitaeigio apdirbimo technologija VoluMill (High-Speed Machinig (HSM)) technologija leis sutrumpinti apdirbimo trukmę nuo 50% iki 200%, bei prailginti įrankių tarnavimo laiką iki 5 kartų. Tai pasiekiama sugeneruojant įrankių trajektorijas be staigių frezavimo krypties pasikeitimų, bei išnaudojant visą darbinį įrankio ilgį.
  • Gausi post-procesorių duombazė, palaikanti praktiškai kone visas stakles, o reikalui esant, yra galimybė užsisakyti ir suprogramuoti papildomus post-procesorius.
  • Galimybė dirbti su bet kokiais CAD failais.
  • Galimybė aprašyti turimus įrankius, spaustuvus, bei kitokią įrangą naudojantis greitai perprantama vartotojo aplinka, arba atsisiųsti jau parengtus įrankių ar spaustuvų modelius internetu.
  • Galimybė vienoje aplinkoje suprojektuoti nestandartinius gamybos įrankius, paruošti technologinius brėžinius.   
  • Simuliacija suteiks galimybę įvertinti apdirbimo trukmę, verifikuoti apdirbimo strategiją, įsitikinti jog nėra susikirtimų, o detalė bus pilnai apdirbta.
  • Prie SOLIDWORKS CAM taip pat pridedamas G kodo redaktorius, bei papildomi įrankiai sugeneruoti brėžinius bei schemas staklių operatoriams.

Jei norite išbandyti šias programas, ar gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.