IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

3DEXPERIENCE SIMULIA 2023

"SIMULIA Elektromagnetinių technologijų diena 2023" ir 
"3DEXEPIENCEWorks: Inžineriniai skaičiavimai debesijoje ir ne tik!seminarų medžiaga

Seminarų medžiaga (PDF formatu):

Besivystančios debesijos technologijos daro didele įtaką inžinerinės analizės įrankių vystymuisi. Atsiveria naujos galimybės skaičiavimus atlikti debesijos kompiuteriuose. Nebelieka suvaržymų atliekant sudėtingus didelių surinkimų skaičiavimus. Debesų kompiuterių skaičiuojamoji galia leidžia spręsti bet kokio sudėtingumo uždavinius ir užtikrina beprecedentį skaičiavimo tikslumą. Įvadinėje prezentacijoje (PDF) pristatome Dassault Systemes SIMULIA vystymosi gaires. Prie prezentacijos pridedame internetinio seminaro įrašą, kur kolėgos iš Dassault Systemes apžvelgia SIMULIA sprendimų galimybes YouTube platformoje.

SIMULIA Elektromagnetinių technologijų diena (gegužes 11 d.):

SIMULIA Electromagnetics - Antenna & Microwave Component Design

Antenų, mikrobangų ir radio dažniais
veikiančių komponentų skaičiavimai.

CST EMAG sprendimai

Elektronikos / PCB elektromagnetiniai ir
šiluminiai skaičiavimai

Žemo dažnio elektromagnetinių uždavinių skaičiavimas

Žemo dažnio elektromagnetiniai skaičiavimai

CubeSats palydovų kompleksinė antenų masyvų su pasikartojančiais antenos elementais simuliacija. Atliekamas pilnas antenos veikimo simuliacijos procesas - nuo siųstuvo ir imtuvo iki reflektoriaus.

Antroje seminaro pusėje (nuo 57 minutės) pasakojama apie PCB spausdintos plokštės elektromagnetinių reiškinių simuliaciją. 

Šiame video trumpai apžvelgiamos CST Studio Suite galimybės šiuolaikinių daugiasluoksnių PCB plokščių ir elektronikos komponentų signalų vientisumo (SI), maitinimo vientisumo (PI) ir elektromagnetinio suderinamumo (EMC) simuliacijose. CST Studio Suite leidžia įkelti PCB projektus iš populiarių EDA programų (Altium, Cadence, Allegro, Eagle ir pan.), greitai ir tiksliai atlikti PCB simuliacijas,  optimizuoti projektą ir rasti geriausią uždavinio sprendimą. 

Žemo dažnio elektromagnetinių uždavinių skaičiavimo pavyzdžiu pasirinkta e-dviračio elektrinio variklio simuliacija. Rodoma kaip SOLIDWORKS ir CST Studio Suite integruojasi naudojant 3DEXPERIENCEWorks debesijos platformą. Taip pat demonstruojama kaip CST Studio Suite gali atlikti simuliacijas ir saugoti rezultatus debesijoje, taip taupant kompiuterių resursus ir  suteikiant galimybes  peržiūrėti skaičiavimo rezultatus naršyklėje.

3DEXEPIENCEWorks: Inžineriniai skaičiavimai debesijoje ir ne tik! (gegužes 25 d.):

1

SOLIDWORKS Flow Simuliation;  3DEXPERIENCE SIMULIA Fluid Dynamics Engineer

2

3DEXPERIENCE SIMULIA: Stipruminiai skaičiavimai debesijoje

3

SOLIDWORKS Simuliation patarimai ir triukai

Šiame trumpame vaizdo įraše apžvelgiamos pagrindinės SOLIDWORKS Flow Simulation funkcijos. Šilumos, oro srautų, skysčių pernešimo simuliavimo galimybės leidžia įvertinti jūsų projektuojamo gaminio veikimo charakteristikas, anksti aptikti klaidas ir rasti geriausią sprendimą.
"Electronic Cooling" modulis leidžia elektronikos specialistams lengviau parinkti elektronikos komponentų ir PCB plokščių aušinimo metodus. 
"HVAC" modulis leidžia vėdinimo specialistams įvertinti žmogaus komforto parametrus projektuojant rekuperatorius, drėkintuvus, vėdinimo sistemas. Taip pat Flow Simulation galimybės leidžia skaičiuoti skysčių ar dujų maišymosi procesus, kietųjų dalelių paskirstymą erdvėje,  laisvuosius paviršius (skysčių ir dujų/oro sąlyčio uždaviniai) ir daugybę kitų fizikinių procesų.

Šio įrašo ir grojaraščio Structural Designer Training Tutorials for New Users of 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS pagalba susipažinsite su 3DEXPERIENCE SIMULIA Structural Designer rolės darbo principais. Vaidzžiai pateikiama, kaip galima nesudėtingai atlikti statinius, savųjų svyravimo dažnių, klupdymo ir šilumos mainų skaičiavimus. 

Parinkome "SOLIDWORKS Simuliation patarimai ir triukai" seminaro pranešimo turinį atitinkantį įrašą. Taip pat rekomenduojame šį YouTube grojaraštį: SOLIDWORKS Simulation video pamokos