IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

Kas naujo SOLIDWORKS 2023

3DEXPERIENCE Works
SOLIDWORKS produktų šeima
CAMWorks | SWOOD CAD / CAM 

Seminarų medžiaga (PDF formatu):

SOLIDWORKS 2023: susipažinkite su naujomis galimybėmis, sukurtomis siekiant padidinti produktyvumą dirbant sumaniau, greičiau ir kartu su pirmaujančiomis gaminių kūrimo programinėmis įrangomis.

Išplėskite savo 3D CAD galimybes, sujungdami projektavimo procesus su 3DEXPERIENCE® platforma, kad galėtumėte naudotis galingais įrankiais viso gaminio kūrimo ciklo metu, įskaitant duomenų valdymą, bendradarbiavimą, sudėtingą modeliavimą ir gamybą.

Kartu susipažinkite su sparčiai Lietuvoje populiarėjančiais specializuotais CAD / CAM įrankiais baldų gamybos bei metalo ir medienos apdirbimo pramonei. CAMWorks ir SWOOD Design/CAM yra integruoti į SOLIDWORKS ir leidžia padidinti konstruktorių bei technologų produktyvumą, sutrumpinti projektavimo ir gamybos laiką.

Seminarų medžiaga (PDF formatu)

Kas naujo 2023 ir kais yra 3DEXPERIENCE

Kas naujo 2023 ir
kas yra 3DEXPERIENCE PLM

02 - Kas naujo SOLIDWORKS detaliai

Kas naujo SOLIDWORKS 2023
detaliai

KasNaujoSOLIDWORKS2023PDF

Kas naujo SOLIDWORKS 2023 dokumentacija anglų kalba (PDF, 141 psl.)

03 - Kas yra CAMWorks

CAMWorks & SOLIDWORKS CAM - išmanūs CAD/CAM sprendimai Jūsų gamybai ir CNC staklėms

04 - Kas yra SWOOD CAD CAM

SWOOD Design ir CAM - sprendimai baldų gamybos ir medžio apdirbimo pramonei

Kas naujo SOLIDWORKS 2018-2023 video

SOLIDWORKS 2018 - 2023 naujienų rinkinys trumpai

SOLIDWORKS tradiciniai ir debesijos 3D projektavimo įrankiai

Bendri patobulinimai: perdarytas komentarų kūrimas, atsirado galimybė atkurti individualias įrankių juostos korteles į gamyklinius nustatymus.

Dalinantis licencijas, jų pasiskolinimas tapo lankstesnis, o besibaigiant licencijai vartotojas yra informuojamas.

Pagerintas grafikos variklio našumas bei stabilumas.

Detalės: palengvintas pagalbinės geometrijos kūrimas braižant elipses, Move/Copy Bodies funkcija palaiko formules, Wrap funkcija leidžia panaudoti vienos linijos storio tekstus, o Defeature funkcija leidžia sukurti paprastesnį detalės variantą kaip konfigūraciją.

Surinkimai: atnaujinta Replace Component funkcija, atsirado automatinis sugadintų sukabinimų (Mates) suremontavimas, o SOLIDWORKS nuo šiol automatiškai persijungia tarp Lightweight ir Resolved rėžimų pagal situaciją.

Weldment ir Structure systems: nuo šiol gali automatiškai atpažinti panašius kampinius mazgus ir pritaikyti vienodą sukirpimą. Jungiamieji elementai (kampainiai, plokštelės ir t.t.) taip pat gali būti kopijuojami.  

Sheet Metal: lakštas gali būti pozicionuojamas simetriškai į abi puses nuo bazinio eskizo, užtikrinant identišką lenkimo spindulį priešingose pusėse. Atsirado naujų lakštinio metalo sensorių, informuojančių jei išklotinė viršija nustatytus gabaritus.

SOLIDWORKS Cloud / 3D Sculptor: patobulinti sub-D objektų kūrimo, redagavimo, kopijavimo ir sujungimo įrankiai. Tapo lengviau pažymėti, sulygiuoti, pritaikyti simetriškumą, izoliuoti tam tikras modelio vietas bei paryškinti briaunas. Taip pat, dabar galima panaudoti parametrinę geometriją iš SOLIDWORKS ar 3D Creator. Modelio revizijų bei gaminio gyvavimo ciklo valdymo įrankiai dabar yra pilnai valdomi iš 3D Sculptor aplinkos.

SOLIDWORKS Cloud / 3D Creator: modeliavimas dabar yra pilnai parametrinis, o kartojant veiksmus programa mokosi ir vėliau leidžia juos automatizuoti - tai veikia tiek modeliuojant, tiek surinkinėjant mazgus. Vartotojo aplinką dabar galima daug lanksčiau individualizuoti. Dabar jau palaikomas ECAD (PCB plokščių) modelių importavimas.

Brėžiniai: nuo šiol galima atidaryti detalės gamybinį brėžinį tiesiai iš specifikacijos brėžinio, rankiniu būdu perrašyti lentelės laukeliai yra vizualiai paryškinami, Auto Balloon funkcija rodo pasikartojančių komponentų kiekius, lentelės palaiko filtravimą, o vaizdai - permatomus komponentus.

SOLIDWORKS Electrical ir SOLIDWORKS Routing elektrotechninių projektų rengimo įrankiai

SOLIDWORKS Electrical - naujos funkcijos, padedančios lengviau dokumentuoti laidų, kabelių ir pynių išvedžiojimus. Dabar daug daugiau informacijos yra perduodama tarp 2D brėžinio ir 3D modelio, bei pagerintas programos lankstumas dokumentuojant elektros schemas.

SOLIDWORKS Routing - pagerintas atributinės informacijos priskyrimas bei atsirado nauji būdai vizualizuoti kabelių bei pynių skerspjūviams, leidžiant lengviau suskaičiuoti laidų skersmenis bei svorį. Išklotinių brėžinių kūrimas tapo labiau automatizuotas, sumažinant rankinio redagavimo bei valymo kiekį.

SOLIDWORKS Visualize ir Inspection

SOLIDWORKS Visualize. Palengvintas importavimas - objektai yra grupuojami taip pat, kaip ir SOLIDWORKS, taip suvienodinant darbo metodiką. Spalvų ir tekstūrų greitoji peržiūra dabar yra daug tikslesnė, realiau atspindinti, ko galima tikėtis galutinėje vizualizacijoje. Tačiau didžiausia naujiena - Stellar vizualizacijų ir animacijų generavimo variklis, leisiantis sugeneruoti mediją daug greičiau nei ankstesnėse versijose.

SOLIDWORKS Inspection. Pilnai perdaryta ir suvienodinta vartotojo aplinka patogesniam ir tolygesniam darbui. Pagerintas informacijos ištraukimas, ypatingai iš PDF failų. Rankinis balionėlių dėliojimas taip pat yra pagerintas su automatiniu kontekstiniu įrankių parinkimu.

Klasikiniai ir išplėstiniai analizės įrankiai su SOLIDWORKS Simulation ir SIMULIA/Abaqus

SOLIDWORKS Simulation. Sprendimo tikslumo kontrolė sudėtingo kontakto užduotyse, pagerintas Bonding kontaktas nesiliečiančiuose paviršiuose, patobulintas ne pilnai erdvėje įtvirtintų objektų skaičiavimas, o neseniai pasirodęs Linkage Rod įrankis dabar jau yra panaudojamas ir netiesinėse bei dinaminėse studijose.

SIMULIA/Abaqus Nuo šiol atliekant simuliacijas platformoje, galima importuoti SOLIDWORKS medžiagų biblioteką, ir papildyti ją Abaqus multi-medžiagų savybėmis. Platformoje galime panaudoti ir išplėsti SOLIDWORKS Simulation jau parengtas studijas.

Duomenų valdymo įrankiai SOLIDWORKS PDM ir 3DEXPERIENCE PLM

SOLIDWORKS PDM. Atnaujintos duomenų kortelės su daug smulkių, bet reikšmingų patobulinimų: tekstas, kurį galima pažymėti ir kopijuoti, iššokantys informaciniai langeliai prie įvesčių, papildoma informacija reikiamose vietose, atvaizduojama revizijų informacija, STEP 242 palaikymas, eDrawings failų piktogramos su gaminių vaizdais, admininistratoriaus įrankių praplėtimas bei svarbiausia - kur kas greitesnis programos darbas, ypatingai dirbant tinkle su dideliu vėlavimu.

3DEXPERIENCE PLM platforma tobulėja su kiekviena diena. Pagerintos ir pagreitintos dažniausiai naudojamos funkcijos, tokios kaip išsaugojimas, revizijų kūrimas, gaminio duomenų valdymas. Naudodami Collaborative Designer for SOLIDWORKS, duomenų saugojimas, valdymas ir bendradarbiavimas su kolegomis nereikalaus papildomų išlaidų serveriams, jų konfigūravimui ir priežiūrai. 

Praleidote keletą SOLIDWORKS kasmetinių atnaujinimų? Kviečiame peržiūrėti ir ankstesnių metų versijų patobulinimus: