IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

SOLIDWORKS Visualize - foto-realistinių vizualizacijų ir animacijų kūrimas

Galimybės ir konfigūracijos

Greitai ir lengvai kurkite profesionalias, nuo nuotraukų neatskiriamas vizualizacijas bei įvairų 3D bei VR turinį savo klientams.

SOLIDWORKS Visualize yra savarankiška foto-realistinių vizualizacijų bei animacijų kūrimo programinė įranga, panaudojanti CAD duomenis (tiek iš SOLIDWORKS CAD, tiek iš kitų programų) su labai paprasta ir greitai perprantama vartotojo aplinka bei įrankiais. Realiu laiku generuojamas šviesos spindulio sekimas, AI paremtas ryškumo didinimo algoritmas, I-Ray technologija - tai tik keli iš daugelio Visualize privalumų. Jūsų kompiuteris nėra pakankamai galingas? Ne problema: Visualize gali panaudoti tiek CPU, tiek GPU vienu metu, bei šalia pasinaudoti kitų įmonės kompiuterių ar dedikuoto skaičiavimų masyvo resursais.

SOLIDWORKS Visualize galimybės ir privalumai

SW Visualize - Product - 17 2

Foto-realizmas bei jungtis su CAD

SOLIDWORKS Visualize gali išgauti pilną foto-realizmą, panaudojant tiek jau su CAD paruoštą modelio geometriją ir išvaizdą, tiek papildant ją dar galingesnėmis vizualizacijos priemonėmis.

SOLIDWORKS Visualize išlaiko gyvą jungtį su SOLIDWORKS CAD, tad vizualizacijos procesą galima pradėti dar net su iki galo nebaigtu gaminiu, ir vieno mygtuko paspaudimu atnaujinti modelį į naujausią versiją. Tai leidžia sutaupyti daugybę laiko ir išvengti laukimo kol modelis bus baigtas.

Kadangi SOLIDWORKS Visualize yra savarankiška programa, ją perprasti yra labai paprasta, ir ja gali naudotis įmonės darbuotojai, neturintys visiškai jokios patirties su CAD modeliavimu.

Be to, kompiuteryje, kuriame norite naudoti SOLIDWORKS Visualize, nereikia nei SOLIDWORKS CAD instaliacijos, nei licencijos!

 

 

Natūralios šviesos sklidimas ir spindulio sekimo algoritmas

SOLIDWORKS Visualize puikiai išnaudoja spindulio sekimo algoritmą (angl. Ray-tracing), paremtą NVIDIA’s Iray® technologija. Tai leidžia užtikrinti tikroviškai atrodantį apšvietimą - nesvarbu, ar tai būtų natūrali ar dirbtinė šviesa, ar net jų dviejų kombinacija. Tai užtikrina, jog jūsų vizualizacijos atrodys įtikinamai tiek vidaus, tiek lauko sąlygose.

SW Visualize - Arch - 5
SW Visualize - Fashion-1

Gausi medžiagų bei tekstūrų biblioteka

Dėl savo lankstumo SOLIDWORKS Visualize yra pritaikomas bet kokiai pramonės sferai. Pasinaudojant turtinga medžiagų biblioteka bei tekstūrų valdymo įrankiais, galima nesunkiai išgauti tikroviškas vizualizacijas ne tik su dimensiškai stabiliais objektais, bet ir su tekstile, audiniais, bei kitų organinių formų gaminiais.

Dinamiškos animacijos bei mechanizmų judėjimo simuliacija

SOLIDWORKS Visualize puikiai susidoroja ne tik su statinių vizualizacijų, bet ir animacijų kūrimu. Su SOLIDWORKS Motion parengto gaminio judėjimo, išsprogdintų vaizdų ar mechaninės simuliacijos turinys gali būti lengvai panaudotas SOLIDWORKS Visualize aplinkoje. Kameros judėjimo trajektorijos vizualizavimas, fizikos variklis, video elementų "priklijavimas" prie detalės paviršių - tai tik dalis iš Visualize funkcijų gausos, padėsiančios jums sukurti reikiamas animacijas be jokių kompromisų.

Interaktyvus turinys virtualiai realybei bei jūsų svetainei

Su SOLIDWORKS Visualize jūs galite paruošti interaktyvų turinį papildytos bei virtualios realybės prietaisams (AR/VR), kas gali būti naudinga ne tik pristatymui klientams, bet ir projektavimo eigoje. Be to, su Visualize jūs galėsite parengti panoraminius arba 360° vaizdus, kuriuos jūsų svetainės lankytojai galės judinti, sukioti, bei prisiartinti tiesiai savo naršyklėje.

SOLIDWORKS Visualize konfigūracijos

SW Visualize - Product - 25

Visualize Standard

SOLIDWORKS Visualize Standard yra bazinis Visualize paketas, kuris jums leis dirbti tiek su SOLIDWORKS CAD modeliais, tiek importuojant neutraliųjų failų formatų CAD duomenis. Visualize išnaudos CPU ir GPU vienu metu, ir leis sukurti foto-realistines statines vizualizacijas, išnaudojant spindulio sekimo algoritmą (ray-tracing), bei ryškumo gylio kontrolę (DoF).

Nemokamai suteikiamas SOLIDWORKS Professional ir SOLIDWORKS Premium vartotojams su aktyvia techninio palaikymo (Subscription Service) prenumerata

SW Visualize - Transportation - 11

Visualize Professional

SOLIDWORKS Visualize Professional yra aukštesnis Visualize paketas, turintis visas Standard galimybes, bei leidžiantis kurti pilnavertes animacijas, importuoti SOLIDWORKS Motion bei Simulation duomenis, generuoti VR turinį, ir interaktyvią medžiagą jūsų svetainei. Ši konfigūracija taip pat suteikia galimybę kurti vizualines gaminio konfigūracijas, statyti generavimo užduotis į eilę, išnaudoti Visualize fizikos variklį, bei kurti tikrovišką lauko bei vidaus sąlygų apšvietimą pagal IES šviesų standartus.

image-009

Visualize Boost

SOLIDWORKS Visualize Boost yra papildinys prie SOLIDWORKS Visualize Professional, leidžiantis maksimaliai išnaudoti įmonės kompiuterių ar dedikuoto serverio resursus, apjungiant visą turimą aparatūrą į masyvą, ir padalinant vizualizacijų bei animacijų generavimo užduotis per visą tinklą. Tai leidžia ne tik daugybę kartų pagreitinti tradiciškai ilgai trunkančias generavimo užduotis, bet ir toliau tęsti darbą su naujų vizualizacijų kūrimu, kadangi darbo kompiuterių resursai tampa dalinai arba pilnai atlaisvinti.

Užklausa dėl demonstracinės versijos:

Papildoma informacija:

Jei norite išbandyti SOLIDWORKS Visualize, gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.