IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

Kas naujo SOLIDWORKS 2021

Paspartinkite savo darbo procesus ir inovacijas su gausybe naujovių bei patobulinimų

SOLIDWORKS 2021 palengvina bei paspartina kasdienius darbo procesus - projektavimą, dokumentaciją, validaciją, gamybą bei gaminio duomenų valdymą. Vartotojų pageidavimai paspartinti programos darbą buvo išgirsti, ir tai yra pagrindinis šių metų versijos akcentas. Kartu pristatome ir ilgai lauktą 3DEXPERIENCE platformą, skirtą konsoliduoti įmonės darbo procesus ir visapusiškai palengvinti bendradarbiavimą - tiek įmonės viduje, tiek su tiekėjais bei klientais.

Seminarų medžiaga (PDF formatu):

Kas naujo SOLIDWORKS 2021 PPT Cover

Pagrindinė prezentacija:
Kas naujo SOLIDWORKS 2021

Whats New SW 2021-Cover

Kas naujo SOLIDWORKS 2021 dokumentacija anglų kalba
(PDF, 166 psl.)

SOLIDWORKS 2021 live

Kas naujo SOLIDWORKS 2021 internetinio seminaro įrašas YouTube kanale anglų kalba

Projektavimas

Spartesni surinkimai: SOLIDWORKS 2021 smarkiai pagreitino kompiuterio darbo spartą dirbant su dideliais surinkimais. Nuo šio Lightweight režimas užkraus reikiamus komponentus dinamiškai, SOLIDWORKS automatiškai aptiks žiedinius ryšius, o Defeature komandą galėsite naudoti kaip surinkimo konfigūraciją. Tai, kartu su grafinio atvaizdavimo ir optimalesnio GPU resursų panaudojimo patobulinimais leis jums daugiau dirbti ir mažiau laukti.

Spartesni brėžiniai: vaizdo priartinimas bei paslinkimas buvo kardinaliai optimizuotas, ir dabar leis naviguoti po didžiulius bei komplikuotus brėžinius su gausybe linijų ir matmenų be stabdžių.

Nauji modeliavimo įrankiai: Lakštinio metalo flanšai gali būti priauginami net prie kreivių, spalvų paletė leis lengviau modifikuoti komponento išvaizdą, o eksportavimas bei importavimas 3MF formatu nuo šiol įtraukia išvaizdos parametrus. Custom Properties, Weldment bei Sheet Metal Cut List Properties laukeliuose galima naudoti lygtis ir formules. O į Weldments bei Structure Systems yra įtraukti nauji profilių nupjovimo bei suleidimo įrankiai.

Nauji bei patobulinti įrankiai surinkimuose: intuityvesnis Mate parametrų valdiklis, nauji komponentų išdėliojimo variantai naudojant Chain Patter, bei išdaugintų komponentų konfigūracijų sinchronizavimas. Taip pat išplėtoti Slot Mate įrankio orientavimo variantai bei atsirado galimybė užrakinti komponento pasukimą.

Detailing Mode režimas nuo šiol palaiko Detail, Break bei Crop vaizdus, skylių išnašas, leidžia redaguoti tekstinių laukelių bei matmenų turinį, įskaitant tolerancijų reikšmes. Brėžinių eskizai palaiko Quick Relations meniu, o dedant matmenis SOLIDWORKS aiškiau indikuoja kaip tas matmuo atrodys dar prieš užbaigiant komandą.

Darbo aplinkos individualizavimas: SOLIDWORKS jau yra gerai žinomas dėl intuityvių ir lanksčių darbo įrankių pasiruošimo galimybių. SOLIDWORDS 2021 praplėtė jas dar daugiau, ir palengvino norimų komandų paiešką individualizuojant įrankių juostas.

SOLIDWORKS 2021 Electrical 3D Routing smarkiai palengvino laidų išvedžiojimą, automatiškai pravesdamas laidų bei kabelių linijas per nurodytų kabių ašis, bei leisdamas patogiai keisti jų eilės tvarką, išdėliojimą bei kitus parametrus.

SOLIDWORKS 2021 Electrical nuo šiol palaiko ne tik linijas bei arkas, bet ir kreives kuriant kabelių takus, o naujas rinklyno valdymo meniu leidžia nustatyti laidų užbaigimo tipus atskiriems rinklyno gnybtams. 

Simuliacija

SOLIDWORKS Simulation 2021 supaprastino modelio geometrijos paruošimą simuliacijai, sparčiau tikrindamas ir stabilizuodamas kontaktinius taškus, automatiškai pakoreguodamas geometriją, patikimiau generuodamas tinklelį bei išplėsdamas jo diagnostikos įrankius.

SOLIDWORKS Flow Simulation 2021 patobulino VOF metodą skaičiuojant laisvąjį paviršių tarp dviejų nesimaišančių terpių, leidžiant vartotojui nurodyti dinaminius regionus bei tiksliau simuliuoti skysčių maišymąsi, o rezultatų generavimas dabar truks gerai trumpiau.

SOLIDWORKS Plastics 2021 suteikia galimybę paruošti liejimo simuliacijas iš kelių skirtingų medžiagų, nurodant jų regionus pagal geometrines taisykles. Taipogi, jums nereikės modeliuoti liejimo bei aušinimo kanalų - dabar juos galima nurodyti su paprastu linijiniu eskizu, kas dar labiau pagreitina tinklelio generavimą bei sutrumpina simuliacijos trukmę. Be to, medžiagų biblioteka buvo papildyta virš 300 naujų medžiagų.

Gamyba

SOLIDWORKS CAM 2021 dar labiau automatizuoja paruošimo gamybai procesus, leisdamas individualizuoti ruošinių sąrašus, pagerindamas gręžimo operacijas, bei leidžia nusirodyti post-procesorių failų direktorijas, taip užtikrinant duomenų sinchronizaciją su kitais darbuotojais, bei išvengiant duomenų praradimo.

SOLIDWORKS MBD 2021 pagerina gaminio bei gamybos duomenų (PMI) organizavimą, leisdamas uždėti atskaitos taškų simbolius naudojantis DimXpert funkcija, bei įstatyti lenkimų lenteles į 3D PDF failus.

Rinkodara ir pardavimai

SOLIDWORKS Visualize 2021 nuo šiol atpažįsta ir leidžia pasirinkti norimą komponento ar surinkimo konfigūraciją. Be to, Visualize dabar gali sugeneruoti trimates tekstūras, kas leidžia supaprastinti originalaus modelio geometriją bei paruošti ypatingai tikroviškas vizualizacijas.

SOLIDWORKS Composer 2021 leidžia importuoti modelius tik su nurodytomis konfigūracijomis, taip palengvindamas kompiuterio darbą bei išvalydamas nereikalingą informaciją. Vartotojo aplinka taip pat buvo pravalyta ir modernizuota greitesniam ir patogesniam darbui.

eDrawings nuo šiol leidžia peržiūrėti komponentų bei surinkimų Custom Properties informaciją, atlikti įvairesnius ir labiau individualizuojamus matavimus, bei konvertuoti dokumentą į HTML formatą peržiūrai interneto naršyklėje.

Duomenų valdymas ir komandos koordinavimas

SOLIDWORKS Manage 2021 pagerina komandos bendarbarbiavimo efektyvumą su naujais projektų planavimo ir valdymo įrankiais. Patogūs redagavimo įrankiai leis struktūruoti žiniaraščius (BOM) greitai ir tiksliai, bei pateikti visą reikiamą projekto informaciją užsakovui bet kurioje jo stadijoje.

SOLIDWORKS PDM 2021 padės jums lengviau peržiūrėti dokumentų nuorodas (Where Used komanda). Darbo srautų ikonos palengvina intuityvų ir vizualų procesų atpažinimą, o BOM atvaizdavimo informacija yra pasiimama iš CAD modelio.

3DEXPERIENCE platforma

3DEXPERIENCE platforma yra skirta pakylėti gaminių valdymą į naują lygmenį. Vientisa, pilnai integruota sistema leis pagreitinti visus projektavimo bei gamybos procesus. Sujunkite savo SOLIDWORKS su 3DEXPERIENCE, ir pamatysite visus šios platformos privalumus.

3DEXPERIENCE platforma, veikianti debesijoje, yra idealiai pritaikyta nuotoliniam darbui. Galingas kompiuteris nebėra būtinybė - galite dirbti iš bet kokio prietaiso, naudodamiesi nuotolinio kompiuterio resursais.

3DEXPERIENCE integruoja ne tik modeliavimo bei komandos bendradarbiavimo įrankius, bet ir simuliacijos bei patikros įrankius, taip pagerinant produktų kokybę, sumažinant testavimo išlaidas bei pagreitinant gaminio išleidimą į rinką.

Susipažinkite su šia trumpa ištrauka iš Square Robot įmonės darbo praktikos, ir pamatysite, kaip patogiai 3DEXPERIENCE platforma leidžia komandos nariams bendradarbiauti tarpusavyje.

Taip pat kviečiame atgaivinti savo žinias peržiūrint ankstesnių "Kas Naujo SOLIDWORKS" seminarų medžiagą: