IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

Kas naujo SOLIDWORKS 2020

SOLIDWORKS 2020 suteikia naujų galimybių ir patobulinimų SOLIDWORKS® sprendimų rinkinyje, kad padėtų jums maksimaliai padidinti projektavimo ir gamybos išteklių produktyvumą, tuo pačiu įgalindami greičiau pristatyti naujoviškus produktus.

Kviečiame susipažinti su naujausiomis SOLIDWORKS 2020 produktų šeimos galimybėmis, kurios maksimaliai pagreitina projektavimo kelią nuo koncepcijos iki pagaminto produkto, ir užtikrina glaudų bendradarbiavimą vieningoje SOLIDWORKS programų ekosistemoje.

Mes pristatėme tik pagrindines SOLIDWORKS 2020 produktų šeimos naujienos. Norint susipažinti su pilnu naujienų sąrašu, prašome atsisiųsti "Kas naujo SOLIDWORKS 2020" dokumentaciją.

Seminarų medžiaga (PDF formatu):

Įžanginis žodis. Kas naujo IN RE 2020

Įžanginis žodis:
Kas naujo IN RE 2020

Pagrindinė prezentacija: SOLIDWORKS 2020 - kas naujo

Pagrindinė prezentacija:
Kas naujo SOLIDWORKS 2020

Kas naujo SOLIDWORKS 2020 dokumentacija anglų kalbą (PDF, 213 psl.)

Kas naujo SOLIDWORKS 2020 dokumentacija anglų kalba
(PDF, 213 psl.)

Taip pat galite atgaivinti savo žinias ir rasti kitos naudingos informacijos "Kas naujo SOLIDWORKS 2019" seminaro medžiagoje.

SOLIDWORKS 3DCAD

SOLIDWORKS 2020 Filet Repair

Projektuojant dažnai keičiasi modeliavimo metodai, komponentų dydis, forma ir konfigūracijos. Dėl šių pasikeitimų kai kurių funkcijų (pvz. Fillet) referencinė geometrija kartais gali „pasimesti“ . SOLIDWORKS 2020 geba automatiškai atstatyti „pamestą“ geometriją, todėl vartotojui nebereikia jos remontuoti pačiam.

SOLIDWORKS 2020 - Structure System

Structure System funkcija, pristatyta 2019 versijoje, vartotojams suteikia patogesnius įrankius kurti rėmines konstrukcijas. SOLIDWORKS 2020 ši funkcija yra patobulinta, ir atveria dar platesnes galimybes modeliuoti rėmines konstrukcijas nenaudojant sudėtingų 3D eskizų.

SOLIDWORKS 2020 - Assembly Mates

Quick Mates įrankis leidžia greičiau kurti surinkimus, neatitraukiant dėmesio nuo grafinės aplinkos. SOLIDWORKS 2020 šis įrankis yra patobulintas, ir leidžia pasirinkti daugiau mazgų tipų programos grafiniame lange.

SOLIDWORKS 2020 - Surface Offset

Dirbant su paviršiniais modeliais, dažnai reikalinga Surface Offset komanda. Deja, ne visi paviršiai pasiduoda šiai komandai taip, kaip norėtųsi. SOLIDWORKS 2020 aptinka tokius paviršius dar neužbaigus komandos, o vartotojas gali juos atžymėti, ir todėl nereikia pradėti komandos iš naujo.

SOLIDWORKS 2020 - Flexible Components

Naudojantis Make Part Flexible įrankiu, vartotojas gali padaryti komponentus lanksčiais, keičiančiais savo formą pagal išorines nuorodas, nekuriant papildomų konfigūracijų ar failų. Ši funkcija taip pat palengvina judančių kūnų vizualizaciją ir komponentų susikirtimų paiešką.

SOLIDWORKS 2020 - Direct Mesh Editing

SOLIDWORKS 2020 suteikia naujų įrankių darbui su tinkline (mesh) geometrija importuotuose STL failuose: užapvalinimų keitimas į nuožulas ir atvirkščiai, Mutual Trim ir Knit Surfaces operacijos, bei su įrankiu Check rastų pažeidimų bei skylių užtaisymas naudojant dešinio pelės klavišo meniu funkciją Delete HoleDelete Face įrankio funkcionalumas taip pat papildytas Delete and Fill komanda.

SOLIDWORKS 2020 - Decimation and Body Compare

SOLIDWORKS geba paversti skenuoto objekto tinklinę (mesh) geometriją Solid modeliu, tačiau tai reikalauja didelių kompiuterio resursų. SOLIDWORKS 2020 pristato naują Mesh Decimation įrankį, leidžiantį sumažinti tinklo tankį, atsižvelgiant į kompiuterio pajėgumą.

SOLIDWORKS 2020 taip pat dabar leidžia kurti ašines linijas ir kitokias nuorodas prisirišant prie tinklinio modelio elementų. Kartu patobulinti ir pažymėjimo įrankiai, tokie kaip Tangency Select, o Body Compare įrankis leidžia palyginti Solid modelį su skenuotų tinkliniu modeliu.

SOLIDWORKS 2020 - Markup

Markup yra puikus įrankis, leidžiantis vadovams ir konstruktoriams keistis informacija per modelio failą. SOLIDWORKS 2020 šis įrankis buvo patobulintas, ir leidžia eksportuoti šias pastabas į PDF, JPEG ir TIFF formatus. Markup jau galite naudoti ir brėžinių aplinkoje.

SOLIDWORKS 2020 - Sketching

SOLIDWORKS 2020 eskizų patobulinimai leidžia patogiau dirbti su liečiamais įrenginiais, pavyzdžiui, įvesti skaičius nenaudojant klaviatūros, bei naudoti gestus vietoje tradicinio įrankių pasirinkimo iš paletės. Taip pat atsirado nauji įrankiai darbui su kreivėmis, bei patobulintas veiksmų anuliavimas (undo) eskizų režime, padedantis vartotojui apsisaugoti nuo netyčinio darbo praradimo.

SOLIDWORKS 2020 - Detailing Mode

SOLIDWORKS 2020 įvestas Detailing atvaizdavimo režimas, leidžia vartotojams nepalyginamai greičiau atidaryti daug komponentų ar konfigūracijų turinčių surinkimų brėžinius, praleidžiant tame etape nereikalingus skaičiavimus.

SOLIDWORKS 2020 - Drawings

SOLIDWORKS 2020 brėžinių ruošimas tapo dar našesnis, leidžiantis techninę dokumentaciją paruošti daug greičiau. Patobulinti mastelio valdymo, matmenų kūrimo bei modelio atvaizdavimo įrankiai.

SOLIDWORKS 2020 - 3D Interconnect

3D Interconnect funkcija leidžia nutempti failus tiesiai iš Windows Explorer į SOLIDWORKS surinkimus, kaip ir bet kurį kitą SOLIDWORKS komponentą. 3D Interconnect dabar palaiko tokius formatus, kaip 3D DWG, DXF bei IFC, ir leidžia juos redaguoti tiesiogiai, be importavimo ar konvertavimo.

SOLIDWORKS 2020 - Assembly Patterns

SOLIDWORKS 2020 surinkimuose atsirado galimybė pridėti kelias komponentų kopijas prie esamų mazgų. Stipriai patobulintos Pattern funkcijos surinkimo režime.

SOLIDWORKS 2020 - Envelope Publisher

SOLIDWORKS 2020 Envelope Publisher leidžia kurti didelius surinkimus paprasčiau. Šis įrankis leidžia izoliuoti ir atskirai sukurti mazgus tarp pasirinktų komponentų ne tik tame pačiame surinkime, bet ir sub-surinkimuose.

SOLIDWORKS MBD 2020 - Annotation Folders

SOLIDWORKS MBD leidžia kurti brėžinius bei dokumentaciją gamybai 3D formatu, ir suteikia galimybę atsisakyti 2D popierinių brėžinių. Naudojantis šiuo įrankiu, galima priskirti matmenis prie konkrečių vaizdų, kad jie nesimaišytų tarpusavyje, ir leistų aiškiai suprasti brėžinį.

SOLIDWORKS CAM ir 3D Spausdinimas

SOLIDWORKS CAM 2020 - Tab Cutting

SOLIDWORKS CAM 2020 pristato Tab Cutting funkciją, kuri leidžia greitai ir patogiai sugeneruoti tiltelius, prilaikančius lakštines detales 2D frezavimo operacijose. Vartotojas turi pilną tiltelių pločio, formos bei gylio kontrolę, ir G kodas yra atnaujinamas automatiškai.

SOLIDWORKS 2020 - CAM PROBING

SOLIDWORKS CAM 2020 įveda Probing operaciją, leidžiančią užprogramuoti matavimus po pirminės apdirbimo operacijos, gauti duomenis staklių reguliavimui, ir taip pasiekti tikslesnius rezultatus.

SOLIDWORKS 2020 - 3D Printing

SOLIDWORKS 2020 stipriai praplėtė 3D spausdintuvų bibliotekos sąrašą. Su šia versija tapo paprasčiau surasti pasirinkti ar pakeisti spausdinamos detalės orientaciją, patikrinti ar ji telpa spausdintuvo ribose, sugeneruoti sluoksnių pjūvius bei atramas atsižvelgiant į spausdintuvo galimybes, ir išsaugoti šią informaciją 3MF formatu. Naudojantis 3D Experience Marketplace platforma, galima patogiai surasti gamintoją jūsų detalei, nepaliekant SOLIDWORKS darbo aplinkos.

SOLIDWORKS Electrical ir SOLIDWORKS PCB

SOLIDWORKS Electrical 2020 - Reports

SOLIDWORKS Electrical 2020 toliau tobulina ataskaitų kūrimo įrankius. Papildomas eilutes prie ataskaitos dabar galite pridėti vienu paspaudimu.

SOLIDWORKS Electrical 2020 - Leader Lines

SOLIDWORKS Electrical 2020 praplėtė anotacijų bei išnašų kūrimo galimybes, palengvinant elektrinių schemų aprašymą.

SOLIDWORKS Electrical 2020 - User Rights

SOLIDWORKS Electrical 2020 leidžia priskirti vartotojams teises ir palengvinti jų administravimą bei valdymą.

SOLIDWORKS Electrical 2020 - Mass Properties

SOLIDWORKS Electrical 2020 leidžia priskirti laidų, kabelių bei izoliacijos masę iš Electrical bei Routing bibliotekų, suteikiant galimybę lengvai nustatyti, kaip elektros instaliacijos paveiks agregato masės centrą ir inercijos momentą.

SOLIDWORKS PCB powered by Altium 2020 - Flex Circuit

SOLIDWORKS PCB powered by Altium 2020 leidžia kurti lanksčias PCB plokštes, palaiko integraciją su SOLIDWORKS PDM Professional, bei atnaujino sąsajas su kitais PCB projektavimo įrankiais. Tai leidžia dar efektyviau projektuoti mechatroninius gaminius vieningoje SOLIDWORKS ekosistemoje.

SOLIDWORKS Composer ir SOLIWORKS eDrawings

SOLIDWORKS Composer 2020

SOLIDWORKS Composer 2020 gali importuoti išsprogdintus vaizdus bei animaciją iš SOLIDWORKS 3D, ir šie šie gali būti panaudojami kuriant techninės komunikacijos video filmukus, ir išsaugoti juos MKV, MP4, FLV, bei AVI formatais. Kuomet reikia tik paveikslėlių, Composer dabar leidžia automatiškai sugeneruoti vaizdų seriją pasirinktu kampo žingsniu.

SOLIDWORKS 2020 - eDrawings VR

SOLIDWORKS 2020 eDrawings VR leidžia vartotojui apžiūrėti modelius 1:1 masteliu, naudojant virtualios realybės akinius. Atnaujinta versija pasižymi aukštesne vaizdo kokybe ir skaidrumu, suteikia modeliui tikroviškesnį vaizdą.

SOLIDWORKS Simulation ir SOLIDWORKS Plastics

SOLIDWORKS Simulation 2020 - Free Body Forces in NL Studies

SOLIDWORKS SIMULATION 2020 suteikia galimybę greitai išmatuoti laisvus kūnus veikiančias jėgas, atliekant statinę, netiesinę, bei dinaminę analizes.

SOLIDWORKS Simulation 2020 - Distributed Coupling

SOLIDWORKS SIMULATION 2020 leidžia atlikti varžtų, kaiščių bei jų skylių apkrovos simuliacijas keliais skirtingais tikslumo variantais, ir taip taip leidžiant surasti ir pašalinti apkrovų koncentracijas ties varžto ir veržlės galvute.

SOLIDWORKS Plastics 2020 - Geometry Based Conditions

SOLIDWORKS Plastics 2020 supaprastina liejimo formų projektavimo procesą, praplečia  įvairius liejimo parametrus, ir leidžia juos pririšti prie 3D modelio, o ne tinklelio (mesh), išsaugant juos kuomet 3D modelis yra atnaujinamas.

SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS PDM 2020 - Web2

SOLIDWORKS PDM 2020 - Web2 leidžia pasiekti projekto duomenis naudojant kompiuterį, telefoną, ar bet kokį kitą įrenginį su interneto naršykle. Galite patikrinti failų istoriją, gauti prieigą prie medžiagų žiniaraščių, o taip pat atsisiųsti norimą failą  automatiškai įtraukiant susijusius papildomus failus - brėžinius, 3D modelius ir t.t.

SOLIDWORKS PDM 2020 - Search

SOLIDWORKS PDM 2020 patobulino greitąją paiešką, kuri leis lengvai rasti failus, klaviatūroje paspaudus  CTRL+F kombinaciją. Greitoji paieška nuo šiol turi „autocomplete“ funkciją.

SOLIDWORKS PDM 2020 - Workflows

SOLIDWORKS PDM 2020 leidžia automatiškai atnaujinti failo statusą (Development, Revision, Approved, etc.) priklausomai nuo susijusių failų statuso. Pavyzdžiui, galite neleisti patvirtinti dokumentų, kuriuose yra naudojami pasenę failai. Tai padeda užkirsti kelią neteisingiems duomenims nukeliauti į kitą projektavimo ar gamybos etapą.

SOLIDWORKS PDM 2020 - Performance

SOLIDWORKS PDM 2020 nuo šiol išdalina ilgai trunkančias operacijas į kitus procesoriaus branduolius, tad dabar galite greitai ir be trukdžių naršyti failus ir jų poaplankius, nelaukiant kol bus įkeltas failų turinys bei jų duomenys.

SOLIDWORKS Manage

SOLIDWORKS Manage 2020 - Dashboard Viewer and Plenary Web Client

SOLIDWORKS Manage 2020 nuo šiol leidžia veiklos peržiūros ataskaitą stebėti bendruose ekranuose, todėl visi mato įmonės veiklos rezultatus realiu laiku.

SOLIDWORKS Manage 2020 dabar turi „Namų“ ir „Projektų“ modulius, todėl naudodamiesi interneto naršykle galite atlikti daugiau darbų nuotoliniu būdu.

SOLIDWORKS Manage 2020 - Outlook and PDM Integration

Įdiegus SOLIDWORKS Manage 2020 bei Microsoft Outlook, ir integravus juos į SOLIDWORKS PDM, el. laiškus galima išsaugoti SOLIDWORKS Manage aplinkoje, bei juos pasiekti per File Explorer tvarkyklę. Tai leidžia visą informaciją vėliau rasti vienoje vietoje.

SOLIDWORKS Manage 2020 - Process Management Enhancements

SOLIDWORKS Manage 2020 leidžia pridėti susijusius įrašus iš skirtingų šaltinių - modelių bibliotekų, BOM, PDM ir t.t., o taip pat suteikia galimybę atrinkti įrašus ir nustatyti jų tarpusavio ryšį, taip pat prisegti kitokią informaciją - projekto problemos, produkto reikalavimai, rizikos faktoriai, ir pan.

SOLIDWORKS Manage 2020 - Project Management Enhancements

SOLIDWORKS Manage 2020 projektų valdymas užtikrina projekto eigos, išteklių ir rezultatų sąsają. Atsirado galimybė vizualizuoti projektą apkrovimo, PERT ir tinklo diagramomis, importuoti projektus XML formatu iš tokių įrankių kaip Microsoft Project, o naujas projektų planavimo įrankis automatiškai apskaičiuoja turimus laiko išteklius ir užduočių kiekį.

SOLIDWORKS Manage 2020 - Task Templates

SOLIDWORKS Manage 2020 leidžia sukurti ir naudoti užduočių šablonus, nustatyti pasikartojančios veiklos temas, prioritetus, deleguoti vykdymo laikus, vykdytojus, užduoties duomenis ir užrašus.