IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

SOLIDWORKS techninis palaikymas

Maksimaliai išnaudokite SOLIDWORKS, atverdami plačias techninio palaikymo (Subscription Service) galimybes.

SOLIDWORKS Sub.Service 2021

Kodėl reikalingas SOLIDWORKS techninis palaikymas?

Siekiant tiek dabar, tiek ateityje maksimaliai išnaudoti programinę įrangą, būtina naudotis naujausia jos versija, su vėliausiais patobulinimais ir pataisymas. Naujausia versija, kartu su kitomis techninio palaikymo teikiamomis paslaugomis, leis jums likti konkurencingiems ir maksimalizuoti turimos programinės įrangos vertę.

Paslaugos privalumai

 • Prisijungsite prie pasaulinės SOLIDWORKS vartotojų bendruomenės, subūrusios gausybę entuziastų, studentų, dėstytojų ir profesionalų. Šioje bendruomenėje galėsite mokytis, dalintis patirtimi, rasti reikiamos medžiagos ar pasisemti įkvėpimo.

 • Padidinsite SOLIDWORKS programinės įrangos efektyvumą, pasinaudoję profesionalia IN RE UAB technikų komandos pagalba ir patirtimi.

 • Gausite visus programinės įrangos atnaujinimus, o su jais - patobulinimus, naujas funkcijas, leidžiančias dirbti greičiau ir efektyviau, bei užtikrinti suderinamumą su kitomis naujausiomis IT technologijomis.

Kas įeina į SOLIDWORKS techninio palaikymo prenumeratą

SOLIDWORKS techninis palaikymas leidžia jums atsinaujinti programinės įrangos versiją, įdiegti vėliausius patobulinimus (SP), įtakoti būsimų SOLIDWORKS versijų funkcionalumą, gauti tiesioginę pagalbą gyvai, bei naudotis plačia internetinių resursų baze. Visa tai skirta tam, kad užtikrintumėte projektavimo našumą ir greitesnį programinės įrangos atsiperkamumą. Plačiau apie suteikiamą naudą:

Naujos-versijos-SOLIDWORKS

Naujos versijos

SOLIDWORKS atnaujinimas leidžia neatsilikti nuo naujausių informacinių ir inžinerinių technologijų, užtikrinti nuolatinį tobulėjimą, projektavimo darbų optimizavimą, darbuotojų produktyvumą, SOLIDWORKS suderinamumą su naujausiomis operacinėmis sistemomis bei kita programine įranga, o svarbiausia - jūsų įmonės konkurencingumą. Nepraleiskite galimybės pasinaudoti naujomis funkcijomis ir patobulinimais, galinčiais žymiai paspartinti jūsų įmonės darbą.

SOLIDWORKS-atnaujinimai-SP

Atnaujinimai bei užklausos

Per metus išleidžiami bent penki SOLIDWORKS atnaujinimų paketai (Service Pack) užtikrina suderinamumą su paskutiniais Windows atnaujinimais, vaizdo kortų tvarkyklėmis, bei pataiso vartotojų bendruomenės atrastas programos klaidas. Turėdami aktyvią techninio palaikymo prenumeratą, jūs taip pat galėsite prisidėti prie programos tobulinimo, pranešdami SOLIDWORKS komandai apie kilusias problemas (Service Request) ar balsuodami už naujas funkcijas (Enhancement Request).

Techninis-palaikymas

Techninė pagalba internetu

Suteiksime prioritetinę techninę pagalbą lietuvių kalba iš IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo ir mokymo centro Lietuvoje:

 • TeamViewer nuotolinio prisijungimo būdu, kuomet specialistas gali dirbti jūsų kompiuteriu ir padėti atlikti sudėtingus veiksmus, šalinant trikdžius.

 • Telefonu atsakant į greitus klausimus, susijusius su programos veikimu ar diegimu.

 • Susirašinėjant paštu, kuomet galime nukreipti klausimą į reikiamo specialisto rankas.

MySolidWorks-Standard

Palaikymo portalas ir
mokymosi resursai

 • Customerportal.SolidWorks.com rasite programos diegimo failus, administravimo dokumentacijas, prieigą prie SR (Service Request), ER (Enhancement Request), bei kitus resursus.

 • MySolidWorks.com rasite sistematizuotus mokymosi resursus visiems SOLIDWORKS produktams, leisentiems užtikrinti vienodus jūsų darbuotojų programinės įrangos naudojimo įgūdžius bei efektyvų laiko išnaudojimą.

 • SOLIDWORKS Admin Portal leis valdyti visas jūsų SOLIDWORKS licencijas vienoje, patogioje sistemoje.

customer-portal

Žinių bazė

 • SOLIDWORKS žinių bazė yra platus internetinis šaltinis, leidžiantis techninio palaikymo klientams lengvai ieškoti informacijos, patarimų, problemų sprendimų, gerosios praktikos, bei peržiūrėti ankstesnius internetinius seminarus.

 • SOLIDWORKS forumas sutelkia itin plačią vartotojų ir vidinių darbuotojų bendruomenę, kurioje galėsite dalintis iškilusiais sunkumais ir jų sprendimais, bei diskutuoti bet kokiomis SOLIDWORKS temomis.

3DS_DIGITAL_BADGES_CERTIFICATION_SOLIDWORKS_MECHANICAL_DESIGN_160420[1]

Sertifikacija

 

Certified SOLIDWORKS Professional (CSWP) ir Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) egzaminai užtikrins aukštą darbuotojų lygį bei profesinį tobulėjimą, taip didindami savo ir įmonės produktyvumą bei konkurencingumą, o vadovai galės peržiūrėti egzaminavimo rezultatus bei ataskaitas, ir pamatyti, kuriuose vietose darbuotojams dar reikia patobulėti.
Kaip užsiregistruoti SOLIDWORKS sertifikavimosi egzaminams ir gauti nuolaidos kodus?

Papildomos programos ir servisai, suteikiami nemokamai

SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS Visualize leis paprastai ir greitai parengti produktų vizualizacijas ir automatiškai jas atnaujinti kai produktų modeliai pasikeičia, taip išvengiant pasikartojančio rankinio darbo.

SOLIDWORKS Visualize Standard licenciją galima instaliuoti ir kitoje darbo vietoje nei SOLIDWORKS CAD, pavyzdžiui - atskirai dizaineriui.

SOLIDWORKS CAM Standard

SOLIDWORKS CAM Standard suteikia plačias 2.5 ašių frezavimo strategijų kūrimo bei staklių programavimo galimybes.

SOLIDWORKS CAM automatiškai atpažįsta modelio geometriją, parenka apdirbimo strategijas, bei atnaujina jas pasikeitus modelio tolerancijoms.

MySolidWorks

MySolidWorks yra vieta, kur galite gauti visus atsakymus apie SOLIDWORKS. Tai yra nemokama paslauga, tačiau SOLIDWORKS techninis palaikymas suteikia galimybę turėti daug daugiau nuolat atsinaujinančių mokymo resursų, bei galimybę gauti tarptautinius SOLIDWORKS sertifikatus: CSWP, CSWA ir t.t.

 • SOLIDWORKS Visualize Standard suteikiamas SOLIDWORKS Professional ir Premium vartotojams su techniniu palaikymu.

 • SOLIDWORKS CAM Standard suteikiamas SOLIDWORKS Standard, Professional ir Premium vartotojams su techniniu palaikymu.

 • MySolidWorks Standard suteikiamas SOLIDWORKS Standard, Professional ir Premium vartotojams su techniniu palaikymu.

Naudingos nuorodos:

IN RE žinių bazė Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.
SOLIDWORKS vartotojų portalas Prieiga prie naujausių versijų, atnaujinimo paketų bei papildomos medžiagos.
SOLIDWORKS Sertification Informacija apie SOLIDWORKS sertifikavimosi programą.
My.SolidWorks.com Prieiga prie SOLIDWORKS savarankiško mokymosi bei tobulinimosi resursų.
IN RE techninė pagalba Techninės pagalbos užklausos forma. Ją užpildžius, susiseksime su jumis, ir padesime išspresti programų naudojimo klausimus.
Papildoma informacija:
Kilo klausimų dėl SOLIDWORKS techninio palaikymo prenumeratos? Užpildykite šią forma, ir mes greitai su jumis susisieksime.