IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

SolidSteel
for SOLIDWORKS

Plieno ir aliuminio konstrukcijų projektavimo automatizavimas

SolidSteel sprendimai pagreitina plieno ir aliuminio konstrukcijų projektavimą SOLIDWORKS aplinkoje.

SolidSteel automatizuoja varžtinių ir virinamų mazgų konstravimą, laiptų bei turėklų projektavimą. Automatiniai brėžinių kūrimo įrankiai taupo laiką ir sumažina klaidų kiekį, ruošiant informaciją gamybai. SDNF sąsaja leidžia apsikeisti duomenimis su tokiomis BIM programomis kaip Tekla Structures.  Sukurtus elementus ir lakštus galima išsaugoti DSTV NC ir DXF formatais atidavimui gamybai.

SOLIDWORKS aplinkoje dirbantys SolidSteel moduliai:

SolidSteel Parametric for SOLIDWORKS

SolidSteel
for SOLIDWORKS

Plieno konstrukcijų projektavimas SOLIDWORKS aplinkoje, automatizuotas brėžinių kūrimas, duomenų apsikeitimas SDNF formatu, profilių ir lakštų NC apdirbimo programų ruošimas DSTV formatu.

DSTV Assistant for SOLIDWORKS

DSTV Assistant
for SOLIDWORKS

Metalo konstrukcijų elementų (profilių ir lakštų), sukurtų su SOLIDWORKS Weldments, Structure Systems arba importuotų IFC, STEP, SAT formatų failais, išsaugojimas DSTV NC formatu gamybai. 

AluFrame Assistant for SOLIDWORKS

AluFrame Assistant
for SOLIDWORKS

Konstrukcijų iš tipinių aliuminio profilių projektavimas SOLIDWORKS aplinkoje, bei automatizuotas mazgų kūrimas.

SolidSteel Parametric for SOLIDWORKS

Plieno konstrukcijų projektavimas SOLIDWORKS aplinkoje

SolidSteel Assistant for SOLIDWORKS leidžia projektuoti plieno konstrukcijas, remiantis statybinių konstrukcijų projektavimo praktika.

SolidSteel Assistant for SOLIDWORKS padeda:

 • Pilnai sukurti parametrinius konstrukcijų modelius;
 • Sukonstruoti tiek varžtinius, tiek virinamus mazgus;
 • Automatizuoti laiptų ir turėklų projektavimo procesus;
 • Keistis duomenimis su tokiomis programomis kaip Tekla Structures, naudojant SDNF formatą;
 • Automatiškai paruošti atskirų elementų gamybinius brėžinius.

Kadangi programa dirba SOLIDWORKS aplinkoje, ji yra lengvai įsisavinama ir integruojama į esamus projektavimo ir gamybos paruošimo procesus.

Konstrukcijų kūrimas

Plieno konstrukcijų modelis kuriamas SOLIDWORKS surinkimo aplinkoje, o tai suteikia lankstumo dirbant su įvairaus sudėtingumo modeliais. Trimačių modelių kūrimo funkcijos yra lengvai įsisavinamos ir greitai panaudojamos.

Mazgai

SolidSteel įrankiai leidžia sukonstruoti bet kokio sudėtingumo mazgą. Konstruojant mazgą iš atskirų elementų, naujai kuriami elementai yra automatiškai skirstomi į suvirinimo vienetus ir SOLIDWORKS pomazgius. Įdedami elementai prisitaiko prie profilių tipo ir dydžio. Atskiras vedlys leidžia suformuoti reikiamus varžtų komplektus. Priklausomai nuo poreikių, varžtų atvaizdavimas gali būti greitai įjungiamas ar išjungiamas. 

SolidSteel automatiniai brežiniai

Brėžiniai ir specifikacijos

SolidSteel automatiskai sugrupuoja elementus i surinkimo vienetus, ir priskiria pozicijų numerius pagal statybinių konstrukcijų praktikas. Tai suteikia galimybę automatizuoti brėžinių ir ataskaitų generavimą. Brėžiniai ir specifikacijos yra generuojami automatiškai pagal statybinių plieno konstrukcijų reikalavimus. Tačiau jūs taip pat galite naudoti klasikinius SOLIDWORKS įrankius brėžiniams ir specifikacijoms kurti.

SDNF sąsaja

Galimybė importuoti ir eksportuoti plieno konstrukcijų modelius SDNG formatu užtikrina sklandų duomenų apsikeitimą su tokiomis sistemomis kaip Tekla, Bentley ProStructures, Advance Steel ir pan. Modeliai lieka išmanūs, su visa priskirta atributine informacija.

Turėklai

Nurodžius atraminę briauną arba eskizą SolidSteel leidžia sukurti pilnai detalizuotą turėklų modelį. Vedlys suteikia galimybę konfigūruoti turėklų konstrukciją ir geometrinius parametrus, pridėti ir modifikuoti papildomus elementus. 

Pramoniniai laiptai

Specializuotas vedlys leidžia kurti įvairios konfigūracijos laiptus. Jie yra kuriami remiantis SOLIDWORKS eskizais arba jau esamais geometriniais elementais. SolidSteel automatiškai išdėlios pakopas, paruoš kiaurymes varžtiniams sujungimams, bei sudės varžtus. Laiptų aikštelės ir maršai gali būti konfigūruojami atskirai.

DSTV Assistant for SOLIDWORKS

Automatinis profilių bei lakštų pjovimo ir gręžimo programų ruošimas CNC staklėms

DSTV Assistant for SOLIDWORKS leidžia eksportuoti metalo konstrukcijų elementus (profilius ir lakštus) DSTV NC formatu perdavimui į profilių ir lakštų pjovimo ir gręžimo CNC stakles.

DSTV Assistant for SOLIDWORKS palaiko bet kokiu būdu sukurtas konstrukcijas:

 • SolidSteel pagalba SOLIDWORKS aplinkoje;
 • SOLIDWORKS Weldment įrankiais;
 • SOLIDWORKS Structure Systems įrankiais;
 • Konstrukcijų modelius, importuotus IFC, STEP, SAT ir kitais formatais. 

DSTV Assistant for SOLIDWORKS yra sklandžiai integruojamas į metalo konstrukcijų projektavimo ir gamybos procesus bet kuriame etape.

AluFrame Assistant for SOLIDWORKS

Efektyvus konstrukcijų iš aliuminio profilių kūrimas SOLIDWORKS aplinkoje

AluFrame Assistant for SOLIDWORKS leidžia greitai ir efektyviai kurti aliuminio konstrukcijų modelius, įterpiant sujungimo mazgų komponentus (kojelės, apsauginiai dangteliai, ir pan.). Idėtinės detalės ir mazgų komponentai automatiškai atlieka sujungiamų elementų pripjovimus ir gręžimus.

Sukūrus pilnai detalizuotą trimatį modelį programa automatizuoja:

 • Medžiagų specifikacijų ir užsakymų formavimą;
 • Gamybos brėžinių ruošimą;
 • Duomenų ruošimą gamybai.

Profiliai, bibliotekos, pjovimai

AluFrame Assistant dirba su bet kokių gamintojų bibliotekomis. Skerspjovių bibliotekos yra kontroliuojamos Excel pagalba. Dėl šios priežasties jūs galite jas modifikuoti ir papildyti. Gamintojų bibliotekos yra nuolat atnaujinamos ir prieinamos AluFrame Assistant interneto puslapyje.

Mazgai ir jungtys

Mazgus galima sukonstruoti vos per kelis paspaudimus. Pasirinkus profilį, programa iš domenų bazės pateikia galimus sujungimo tipus pagal gamintoją ir dydį - belieka tik išsirinkti ir patvirtinti. Sukuriamas mazgo pomazgis (sub-assembly), ir profiliai yra apdirbami pagal mazgo konstrukciją.
Išmani mazgų duombazė. Sukūrus nuosavą mazgą SOLIDWORKS įrankiais, jį galima aprašyti AluFlame Assistant pagalba, ir išsaugoti mazgų duombazėje ateities projektams.

Kojelės, dangteliai, įdėtinės detalės ir t.t.

Analogiškai standartinėms SOLIDWORKS detalėms, AluFrame Assistant leidžia greitai išdėstyti idėtines detales konstrukcijoje. Idėtinės detalės pagal geometrijos tipą ras arba paruoš sau vieta automatiškai, padarant būtinus pjovimus profiliuose (kaip SOLIDWORKS Smart Components).

Papildoma informacija ir užklausa dėl demonstracijos:

Jei norite sužinoti daugiau apie SOLIDWORKS PDM Professional, arba tiesiog pradėti jį naudoti, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.