scia_logo_melynas

SCIA ENGINEER YRA KONSTRUKCIJŲ SKAIČIAVIMO PAKETAS, SKIRTAS SKAIČIUOTI PAGAL EUROKODUS

Dėl plataus paketų pasirinkimo, programa puikiai tiks mažoms ir didelėms konstravimo įmonėms. Pažangi technologija leis suprojektuoti konstrukcijas ir paruošti inžinerinę ataskaitą lengviau ir greičiau. Tokiu būdu  įvykdysite daugiau užsakymų ir padidinsite pelningumą.

scia_logo_baltas

SPRENDIMAS, KURIS TIKRAI ATSIPIRKS

Jums nereikia prisirišti prie kasmetinių mokėjimų, įsigydami SCIA programos nuolatinę licenciją - atnaujinimus pirkite kada panorėję arba sutaupykite mokėdami kasmet. Net ir pigiausias paketas nėra apribojamas baigtinių elementų skaičiumi ar sumažinta skaičiavimo sparta. Pažangios modeliavimo, ataskaitos kūrimo ir kitos funkcijos leis Jums taupyti laiką bei pinigus.

Pagal poreikius ir kainą galite rinktis vieną iš daugelio SCIA Engineer paketų, o Cloud licenciją, pririštą ar tinklinę, rinksitės be pabrangimo.

SCIA ENGINEER PAŽANGUMAS

SCIA Engineer - tai galinga konstrukcijų inžinerijos programinė įranga. Pažįstama ir intuityvi CAD vartotojo sąsaja leis greitai ir tiksliai modeliuoti, analizuoti ir optimizuoti bet kokios konstrukcijos, medžiagos ar apkrovos sąlygų 3D modelį.

all-in-one

Greitas ir efektyvus modeliavimas 

Modeliavimas SCIA programoje labiau primena CAD, nei FEM programą. Tad sukurti modelį ar jį pakoreguoti po architektūros pakitimų galėsite itin greitai naudodami vientisą SCIA Engineer aplinką.

productivity_booster

Laiką taupančios, intuityvios funkcijos

Dėka išmanių funkcijų,  apkrauti ar aprašyti modelį galėsite taip pat greitai, kaip ir jį sukurti.  Programa automatizuoja daug rutininių darbų, todėl daugiau laiko galėsite skirti rezultatų nagrinėjimui ir konstrukcijų optimizavimui.

control_your_model

Išplėstinė analizė

SCIA Engineer leidžia paskaičiuoti įvairius uždavinius, tokius kaip: klupumo analizė, netiesinė medžiagos elgsena, Pi-delata, geometrijos netobulumai, laisvųjų svyravimų dažniai ir formos, dinamika, tampraus pagrindo vertinimas ir kt.  

pakeistas

Atsinaujinantys ataskaitos dokumentai

Engineering report įrankis leidžia parengti inžinerinę ataskaitą tam skirtoje programoje. Informacija jame atnaujinama tiesiai iš modelio, todėl korekcijas įvesite kur kas greičiau. Į ataskaitą taip pat galite įterpti PDF, XLS, DOC, JPG ar kitus failus.

generators

Įvairių konstrukcijų projektavimas

Vienoje SCIA  programos aplinkoje galėsite suprojektuoti: gelžbetonines, įtempto g/b, plienines, kompozitines, aliuminines, medines konstrukcijas ir metalo mazgus. Vienoda aplinka skaičiuojant visas medžiagas leis greičiau išmokti programą.

process

Techninė pagalba

IN RE specialistai Jums suteiks pagalbą lietuvių kalba. Taip pat galėsite naudotis nemokamais internetiniais ištekliais, žinių bazėmis ir išsamiais teoriniais paaiškinimais angliškai.

codes

Eurokodai

SCIA Engineer yra itin plačiai implementavusi Eurokodus ir leidžia paskaičiuoti ne tik įprastus uždavinius, bet ir rečiau pasitaikančius, tokius kaip: plonasieniai profiliai, lakštiniai profiliai, pastoliai, įtemptas gelžbetonis, aliuminio profiliai, gaisrinė sauga, kompozitai ar tiltai.

open_BIM

Sąsaja su BIM 

SCIA Engineer neprisiriša prie vienos konkrečios programos, o leidžia keistis modeliais populiariais formatais bei programomis: Allplan, Revit ir Tekla Structures, Open BIM IFC arba trečiųjų šalių papildiniais.

KAIP PRADĖTI NAUDOTI SCIA ENGINEER

1. PERŽIŪRĖKITE WEBINARUS

Čia galite rasti įrašytus webinarus. Galima praleisti neįdomią dalį, pagreitinti arba palėtinti, atsisukti atgal, jei ko nesuprantate iš pirmo karto. Jei kils klausimų – galėsite juos užduoti paspaudę linką, kurį gausite į paštą, po to kai užsiregistruosite peržiūrai.

Scia Webinarai

2. PARSISIŲSKITE TRIAL

Būkime atviri – inžinieriai pirma bando patys, o instrukciją skaito po to. 30 dienų bandymas nieko nekainuoja, o nuo formos užpildymo iki programos paleidimo užtruksite vos kelias minutes.

Gauti demo

3. VIDEO PAMOKOS

Pažiūrėkite bent kelias video pamokas, jos trumpos, vos po kelias minutes ir suskirstytos temomis, kurios padės startuoti kur kas greičiau.

Video pamokos

4. APSILANKYKITE ŽINIŲ BAZĖJE

Čia galėsite nerti į informaciją ir teorinius pagrindus taip giliai, kaip tik norėsite. Rekomenduojame paskaityti dažniausiai užduodamų klausimų atsakymus. Klausimai, kurie kyla Jums, juk jau kilo ir kitiems, kodėl gi nepasinaudoti esamais atsakymais.

Scia žinių bazė

5. SUSISIEKITE SU MUMIS

Liko neatsakytų klausimų – atsakysime mes. Užklausą palikite žemiau arba skambinkite nurodytu numeriu.

Užklausą palikite čia:

Jei norite išbandyti SCIA ENGINEER, gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.

Tel.: +370 (5) 212-4660;

Lukiškių g. 3
VI aukštas
LT-01108 Vilnius

Daugiau apie mūsų įmonę ir kitus atstovaujamus produktus bei paslaugas sužinokite čia.