IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

SOLIDWORKS PCB Connector

Altium Designer / SOLIDWORKS duomenų integracija

Išmanesnis būdas bendradarbiauti inžinieriams, dirbantiems su Altium Designer ir SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS PCB Connector, sukurtas bendradarbiaujant Altium Limited ir Dassault Systemes, leidžia elektronikos ir mechanikos inžinieriams dirbti prie naujų gaminių trimačių modelių ir projektų vienu metu, neišeinant iš Altium Designer ir SOLIDWORKS 3D CAD projektavimo aplinkų. Jokio rankinio duomenų konvertavimo ir papildomų duomenų apsikeitimo failais!

Trys priežastis pradėti naudoti SOLIDWORKS PCB Connector

1

PCB - Altium Designer

PCB 3D modelių sinchronizacija

SOLIDWORKS PCB Connector užtikrina, kad visi atliekami pakeitimai - komponentų išdėliojimas, plokštės forma, skylių vietos ir dydžiai, takelių išvedžiojimas ir t.t. - bus lengvai perduodami iš vienos sistemos į kitą.

2

Lygiagretus projektavimas

SOLIDWORKS PCB Connector sukuria pilnai parametrinius PCB plokštės modelius SOLIDWORKS 3DCAD aplinkoje. Tai leidžia standartinėmis SOLIDWORKS priemonėmis atlikti plokštes gabaritų keitimą, elementų perstūmimą ir kitus darbus.

Įtraukus SOLIDWORKS aplinkoje mechaninius komponentus (pvz. korpusą), jie bus perduodami į Altium Designer. 

Tai leidžia elektronikos ir mechanikos inžinieriams geriau suprasti vienas kitą.

SOLIDWORKS Altium connector

3

PCB - SOLIDWORKS

Pakeitimų valdymas / revizijos

Projekto atnaujinimai yra registruojamas sistemoje kartu su inžinieriaus komentarais, ir paskui lengvai atsekami, leidžiant lengvai priimti ar atmesti padarytus pakeitimus.

Atliekant pakeitimus, nekuriami nauji 3D PCB modeliai. SOLIDWORKS PCB Connector susieja ir sinchronizuoja tik pakeitimus Altium Designer ir SOLIDWORKS darbo aplinkose. Duomenų apsikeitimas vyksta daug greičiau, ir nereikia kontroliuoti failų versijų.

Tai leidžia susitelkti į projektą, o ne i duomenų apsikeitimo uždavinius.

Pagrindinės galimybės

SOLIDWORKS PCB board setup

PCB formos ir gabaritų nustatymas

Galėsite išplanuoti pirminę plokštės geometriją (įskaitant skyles, išpjovas, atskyrimo zonas ir t.t.) SOLIDWORKS aplinkoje, ir perduoti ją į Altium Designer.

icon-276-fabless_fablite-1

Mechatronika

Galėsite išdėlioti mechaninius komponentus (jungtis, displėjus, LED ir t.t.) SOLIDWORKS aplinkoje, ir automatiškai gauti jų pilnus išvadus per Altium Designer.

PDM - DS color - 1-1

Duomenų valdymas

Galėsite automatiškai saugoti PCB plokščių modelius su savybėmis ir specifikacijomis (BOM) SOLIDWORKS PDM duomenų valdymo sistemoje, bei naudoti PDM kaip centralizuotą komponentų biblioteką.

icon-275-electro_manuf_services-1

Takelių informacija

PCB Connector leis perduoti takelius iš Altium Designer į SOLIDWORKS kaip tekstūras (decals), arba kaip iškilusią 3D  geometriją (pavyzdžiui, simuliacijos tikslams).

SOLIDWORKS PCB silkscreen

Žymėjimai / šilkografija

Galėsite perduoti šilkografiją (komponentų pavadinimų žymėjimus) iš Altium Designer į SOLIDWORKS kaip tekstūrą (decal).

icon-093-change-1

Dvipusis ryšys

Visi plokštės geometrijos bei komponentų išdėliojimo pakeitimai bus lengvai perduodami iš vienos programos į kitą. Pakeitimus gaunantis inžinierius galės juos patvirtinti arba atmesti.

Papildoma informacija ir užklausa dėl demonstracijos:

Papildoma informacija:

Jei norite sužinoti daugiau apie efektyvesnes elektronikos ir mechanikos inžinierių, naudojančių Altium Designer ir SOLIDWORKS 3DCAD, bendradarbiavimo priemones, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.