IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

SOLIDWORKS PCB Connector

Altium Designer / SOLIDWORKS duomenų integracija

Išmanesnis būdas bendradarbiauti inžinieriams dirbantiems su Altium Designer ir SOLIDWORKS 3D CAD

Tradiciškai, ECAD ir MCAD projekto dalys yra ruošiamos specializuotose ir tarpusavyje nesusijusiose programose, o tai smarkiai apsunkina tų dalių integraciją ir suderinamumą, pareikalaujant nepatogaus duomenų perkėlimo, konvertavimo ar net įvedinėjimo ranka. SOLIDWORKS PCB Connector by Altium išsprendžia šią problemą, nutiesdamas tiltą tarp Altium Designer, ir SOLIDWORKS 3D CAD, įgalindamas greitą, patogų ir abipusį ECAD / MCAD duomenų perdavimą.

Pagrindinės galimybės

1
Projekto duomenų sinchronizacija: SOLIDWORKS PCB Connector užtikrina, kad visi atliekami ECAD / MCAD pakeitimai - komponentų išdėliojimas, plokštės forma, skylių vietos ir dydžiai, takelių išvedžiojimas ir t.t. - bus lengvai perduodami iš vienos sistemos į kitą.
Revizijos ir komentarai: atnaujintų projekto pakeitimų perdavimas yra registruojamas sistemoje kartu su inžineriaus komentarais, ir paskui lengvai atsekamas, leidžiant lengvai priimti ar atmesti padarytus pakeitimus.
Komandos bendradarbiavimas: visi projekto failai gali būti laikomi įmonės serveryje, o tai užtikrina, jog visi dirbs su pačiomis naujausiomis failų versijomis - tiek ofise, tiek iš namų.
Mechaninė PCB patikra: SOLIDWORKS PCB Connector padeda užtikrinti jog suprojektuotos spausdintinės plokštės bus mechaniškai patvarios, išnaudojant SOLIDWORKS 3D CAD mechaninės, terminės, vibracinės bei kitų simuliacijų galimybes.
Parasolid palaikymas: SOLIDWORKS PCB Connector leidžia  panaudoti komponentų ar korpusų Parasolid failus projektuojant spausdintines plokštes, ir įsitikinti, jog nėra susikirtimų 3D erdvėje.
Unifikuoti komponentų duomenys: kiekvieno komponento elektroninė ir mechaninė dalys bus susietos tarpusavyje, taip užtikrinant, kad bet kokie pakeitimai vienoje dalyje bus iškart sinchronizuojami kitoje.
solidworks-pcb

SOLIDWORKS PCB Connector nauda

SOLIDWORKS-PCB-ECAD-MCAD-Inegration-4

Sincronizuoti duomenys - mažiau klaidų

Apjungdami ECAD ir MCAD projekto dalis, jūs galėsite sutaupyti daugybę laiko, palengvinti konstruktorių darbą, užtikrinti, kad visa komanda dirbs su sinchronizuotais duomenimis ir vėliausiomis komponentų failų versijomis, ir taip išvengti prototipavimo bei brangiai kainuojančių klaidų gamyboje.

ecad-mcad 2

Specializacija ir unifikacija - kelias į sėkmę

Naudojantis SOLIDWORKS PCB Connector, jums nebereikės daryti kompromisų - tiek ECAD tiek MCAD projektavime galėsite naudotis rinkoje lyderiaujančia specializuota programine įranga, ir tuo pačiu užtikrinti jų tarpusavio suderinamumą ir visų jūsų projektų duomenų konsolidaciją bei vientisumą.

Užklausa dėl demonstracinės versijos:

Papildoma informacija:

Jei norite išbandyti SOLIDWORKS PCB Connector, gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.