IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

SOLIDWORKS PCB

Spausdintinių plokščių projektavimas

SOLIDWORKS PCB powered by Altium® yra elektronikos schemų bei spausdintinių plokščių (PCB) projektavimo programinė įranga, suteikianti pilnavertę integraciją su MCAD projekto dalimi.

SOLIDWORKS® PCB yra pažangi programinė įranga elektronikos specialistams, suteikianti modernius principinių schemų braižybos įrankius, integruotą ir unifikuotą schemų bei PCB ruošimo darbo aplinką, gausią ir individualizuojamą komponentų biblioteką, gamintojų nuorodų duombazę, lanksčių plokščių palaikymą, bei ypatingai adaptyvius projektavimo taisyklių ir patikros (Design Rule) įrankius.

SOLIDWORKS PCB palaiko integraciją su SOLIDWORKS 3D CAD, leisdamas automatizuotai perduoti ECAD ir MCAD duomenis tarp šių programų, ir taip išvengti klaidų ruošiant mechaninę projekto dalį.

Pagrindinės galimybės

SOLIDWORKS PCB yra gerai žinomos įmonės Altium produktas, paženklinantis tolesnį žingsnį elektronikos projektavime. Ši programinė įranga palengvina ir pagreitina kasdienius schemų ir spausdintinių plokščių projektavimo procesus, optimizuoja darbo eigą, ir suteikia ranka pasiekiamą ir nuolat atnaujinamą informaciją apie gaminyje naudojamus komponentus.

3

Modernus schemų braižymas

Funkcijomis gausus, Altium-paremtas elektronikos schemų braižybos įrankių paketas, su gausia simbolių ir komponentų biblioteka, bei lengvai individualizuojamomis patikros taisyklėmis.

2

Galingas PCB projektavimo variklis

Laiko ir industrijos patikrintas, Altium-paremtas PCB projektavimo variklis, apjungiantis principines schemas bei spausdintinių plokščių komponentų bei takelių išplanavimą ir išvedžiojimą.

1

Plokščių su lanksčiomis jungtimis projektavimas

„Rigid-flex“ regionų bei sluoksnių storių nustatymas, įgalinantis kurti lanksčias PCB, su galimybe nurodyti lenkimo linijas, kampus, bet patikrinti komponentų susikirtimus lenkimo metu.

6-1

Parametrinė komponentų duombazė

Galimybė išsaugoti parametrinę komponentų informaciją į įmonės duombazę, unifikuojant ir sinchronizuojant įvairiuose projektuose naudojamų komponentų panaudojimą tarp visų įmonės darbuotojų.

5

Gamintojų nuorodos

Gamintojų duomenų bazė su patogiai prieinama informacija apie plokštės komponentų specifikacijas, parametrus, 3D modelius, kainas ir prieinamumą, padedanti užtikrinti, jog projektas tilps į biudžetą ir bus įvykdytas laiku.

4

Komponentų 3D susikirtimų paieška

PCB vizualizavimas šalia kitų mechaninių komponentų, išvengiant brangių prototipų ir užtikrinant jog plokštė ir jos sudedamosios dalys išlaikys reikiamas prošvaisas su aplinkinėmis detalėmis.

9a

Gausus palaikomų failų formatų kiekis

SOLIDWORKS PCB geba atidaryti Altium Designer, EAGLE, Protel 99SE, OrCAD, PADS, Mentor, AutoCAD PCB, CircuitStudio, CircuitMaker, PADS, bei daug kitų failų formatų.

10

Eksportavimas GERBER formatu

SOLIDWORKS PCB palaiko duomenų eksportavimą universaliu GERBER formatu su gausiu nustatymų individualizavimu bei paprasta ir aiškia sluoksnių kontrole.

11

STEP importavimas bei eksportavimas

SOLIDWORKS PCB gali be vargo importuoti kitomis programomis sukurtą STEP geometriją, bei eksportuoti sugeneruotus plokštės bei komponentų modelius atgal tuo pačiu formatu.

Integracija su mechatroninių sistemų projektavimu

SOLIDWORKS-PCB-ECAD-MCAD-Inegration-4

SOLIDWORKS PCB Connector

SOLIDWORKS PCB Connector, įeinantis į SOLIDWORKS PCB, leidžia sujungti SOLIDWORKS PCB su SOLIDWORKS 3D CAD, sparčiai perduodant projekto pakeitimus per pažangią ECO (Engineering Change Order) sistemą. PCB formos, storio, skylių išpjovų informacija, bei komponentų informacija yra automatiškai panaudojami sugeneruojant trimatį SOLIDWORKS 3D CAD modelį. Komponentų pozicijų, skaičiaus, ar pačios plokštės geometrijos pakeitimai SOLIDWORKS 3D CAD aplinkoje gali būti lygiai taip pat automatiškai perduodami atgal į SOLIDWORKS PCB.

SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS PCB puikiai integruojasi su SOLIDWORKS PDM, leisdamas prisegti elektroninės projekto dalies failus į bendrą projekto aplankalą, ir pasinaudoti versijavimo, revizijų atsarginių kopijų, priėjimo teisių valdymo bei kitomis PDM funcijomis.

SOLIDWORKS-1560447493638

SOLIDWORKS PCB nauda

8

Lengvas panaudojimas ir didesnis produktyvumas

Aiški, greitai perprantama, vientisa SOLIDWORKS PCB darbo aplinka ir logiškai išdėlioti įrankiai leis lengvai susidoroti net ir su sudėtingiausiais projektas, bei atlikti didelius pakeitimus be laiką gaištančio rankinio darbo.

7

Naujos galimybės peržengti tradicinę PCB sampratą


Išskirtinės ir modernios SOLIDWORKS PCB funkcijos leis jums lengvai kurti naujos kartos spausdintines plokštes, išsivaduojant iš senos kartos programinės įrangos diktuojamų apribojimų, ir išlaisvinant fantaziją kūrybai.
4

Gaminio duomenų integracija ir unifikuotas projektavimas

Elektroninės projekto dalies sujungimas su mechanine SOLIDWORKS 3D CAD aplinkoje padės sutaupyti laiko, išvengti failų eksportavimo ir konvertavimo, žmogiškųjų klaidų, bei suteiks galimybę rasti unikalius dizaino sprendimus.

Užklausa dėl demonstracinės versijos:

Papildoma informacija:

Jei norite išbandyti SOLIDWORKS PCB, gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.