IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

SOLIDWORKS Electrical

Galimybės ir konfigūracijos

Greitai ir lengvai kurkite elektrotechnikos projektus naudodami specializuotus įrankius integruotoms elektrinėms sistemoms ir intuityvią, komandiniam darbui pritaikytą darbo aplinką.

SOLIDWORKS® Electrical intuityvi vartotojo aplinka, pritaikyta galios ir valdymo schemų kūrimui, sudėtingų laidų ir kabelių sistemų bei jų pynių valdymui, bei apimanti komandinio darbo ir projektų valdymo įrankius, supaprastina ir palengvina integruotų elektrinių sistemų kūrimą.

SOLIDWORKS sprendimai elektrotechnikos ir mechanikos pramonėms bei jų tarpusavio integracijai padeda inžinieriams sumažinti inovacijų rizikas, sutaupyti atsisakant fizinių prototipų ir paspartinti gaminio pristatymą rinkai. Visapusiški, šiuolaikiniai ir intuityvūs projektavimo įrankiai, kartu su integracija su SOLIDWORKS 3D projektais leidžia inžinieriams dirbti komandoje, matyti bendrą rezultatą nuo pat projekto kūrimo pradžios ir išvengti brangių perprojektavimo ir redagavimo darbų.

Pagrindinės galimybės:

solidworks-electrical-schematic-standard-1024x711[1]-1-1

Principinės elektrotechninės schemos

SOLIDWORKS Electrical lengvai perprantama vartotojo sąsaja yra pritaikyta greitam elektrotechninių schemų kūrimui, išvengiant pasikartojančių darbų.

 • Tradicinių principinių schemų kūrimo įrankiai.
 • Komponentų simboliai, susiejami su gamintojų duomenų baze.
 • Kiekviena schemoje atvaizduojama  jungtis.
 • Lengvai įsisavinama vartotojo sąsaja.
Electrical PLC Design

Programuojami loginiai valdikliai (PLC)

SOLIDOWORKS Electrical gali  automatiškai sugeneruoti PLC jungčių brėžinius. Taip pat PLC jungčių informacija gali būti importuota iš gamintojo duomenų bazės, tekstinio failo ar MS Excel bylos.

 • PLC kūrimo įrankiai.
 • Automatinis schemos šablonų priskyrimas jungtims.
 • Importuojami jungčių I/O ir adresų aprašai.
vlcsnap-2020-05-05-12h04m20s122-1

Elektros skydo išdėstymas

Specializuoti SOLIDWORKS Electrical įrankiai leidžia pagal turimą elektrotechninę schemą sukurti elektros skydo 2D brėžinį su tiksliai atvaizduojamais komponentais.

 • Principinėmis schemomis paremti ir su jomis parametriškai surišti elektros skydo išdėstymo 2D brėžiniai.
 • Realistiškai atvaizduojami komponentai.
 • Su komponentų bibliotekomis susieti ir pagal komponentų dydį dinamiškai prisitaikantys simboliai.
vlcsnap-2020-05-05-11h50m55s703-1

Technologinės schemos

SOLIDWORKS Electrical technologinės schemos yra skirtos didelių ar sudėtingų projektų planavimui, jų atvaizdavimui paprastu ir aiškiu formatu. Technologinėse schemose naudojami išvaizdūs ir aiškūs komponentų simboliai ir viena linija atvaizduojami tarpusavio jungimai leidžia greitai ir suprantamai atvaizduoti sudėtingus elektrotechnikos projektus.

 • Bendradarbiavimo įrankiai.
 • Projekto planavimas ir atvaizdavimas.
 • Išvaizdūs komponentų simboliai.
 • Viena linija atvaizduojamos sudėtingos pynės, laidų ir kabelių jungimai.
Electrical Symbol Library

Elektrotechnikos komponentų ir simbolių biblioteka

SOLIDWORKS Electrical programoje rasite didžiulę biblioteką su daugiau nei 500,000 simbolių, elektrotechninkos komponentų, laidų ir kabelių tipų, brėžinių šablonų, lentelių ruošinių ir komponentų 3D modelių.

Ši biblioteka yra lengvai redaguojama ir pritaikoma vartotojui pagal pramonėje naudojamus standartus (IEC, ANSI, JIS, GB ir pan.), o taip pat praplečiama importuojant ar susikurti savo elementus, o taip pat parsisiunčiant reikiamus komponentus iš dar didesnės internetinės duomenų bazės.

Electrical - Design and Reuse

Pakartotinis schemų panaudojimas

Išmanūs SOLIDWORKS Electrical projektavimo įrankiai leidžia lanksčiai panaudoti schemas ar jų dalis iš praeityje sukurtų projektų. Galimybės konfigūruoti kopijuojamas / įklijuojamas schemos dalis, išsisaugoti dažniausiai naudojamas schemas ir simbolius į savo biblioteką, o taip pat importuoti schemas kurtas ne su SOLIDWORKS Electrical, sukuria lanksčią ir prie jūsų poreikių prisitaikančią vartotojo sąsają.

 • Išmanūs kopijavimo įrankiai.
 • Dažniausiai naudojamų schemų biblioteka.
 • Makro komandos.
 • Duomenų ir schemų importavimas.
Electrical Terminal

Brėžiniai, žiniaraščiai ir ataskaitos

SOLIDWORKS Electrical leidžia automatiškai sugeneruoti įvairius žiniaraščius ir ataskaitas pagal duomenų bazės užklausas. Integruoti žiniaraščių šablonai ir redagavimo įrankiai padeda gauti reikiamą informaciją greitai ir paprastai.

 • 2D brėžinių generavimas pagal 3D modelį.
 • Automatiškai generuojami rinklių brėžiniai.
 • Ataiskaitų ir žiniaraščių redaktorius.
 • Suderinamumas su eDrawings® bei SOLIDWORKS Composer.
 • Išmanūs PDF dokumentai.
 • Eksportavimas į kitus formatus (Excel, DWG, ir kt.).
 • Automatinis laidų ir kabelių žymėjimų  generavimas.
vlcsnap-2020-05-05-11h51m30s627-1-1

Automatiniai žymėjimai ir simbolių kryžminiai ryšiai

SOLIDWORKS Electrical pilnai automatizuoja komponentų ir laidų žymėjimo rutininius darbus.

Automatinis laidų ir kabelių numeravimas leidžia naudotis savo susikurtomis numeravimo formulėmis ir gauti reikiamą rezultatą per kelias sekundes.

Simbolių tarpusavio susietumas realiu laiku vaizdžiai parodo kurios jungtys komponente yra laisvos, o kurios užimtos. Taip pat išskaidžius komponento jungtis per kelis lapus ir kelis simbolius SOLIDWORKS Electrical sukuria simbolio jungčių išnašas ir dinamiškas go to nuorodas, palengvinančias navigavimą dideliuose projektuose.

Electrical PDM-1-1

Sąsaja su SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS Electrical sąsaja su SOLIDWORKS PDM apjungia projekto mechaninę ir elektrinę dalis į vieną sistemą, taip pat suteikia elektrotechnikos inžinieriams projekto versijų ir revizijų kontrolės, archyvavimo, teisių valdymo įrankius.

 • Elektrotechninės ir mechaninės projekto dalių žiniaraščių (BOM) apjungimas.
 • Eksportavimas įvairiais formatais.
 • Sąsaja su SOLIDWORKS PDM Professional.
 • Sąsaja su ERP.
 • Automatinis ataskaitų generavimas.
 • Projektų patvirtinimai / atmetimai.
 • Versijų ir revizijų kontrolė.

Sąsaja su ERP/MPR duomenų bazėmis

Dirbant su SOLIDWORKS Electrical dažnai reikia parinkti konkretų tam tikro gamintojo komponento modelį. Susiejus SOLIDWORKS Electrical su ERP/MRP duomenų baze parenkant komponentą inžinieriui bus pateikiama papildoma informacija iš ERP/MRP sistemos. Tai gali būti likučiai sandėlyje, kaina, užsakymo kodas ir pan. Ši informacija matoma inžinieriui dar projektavimo metu padeda parinkti tinkamą komponentą iš karto, sumažina projekto vėlavimo ir perprojektavimo rizikas.

SOLIDWORKS Electrical ir ERP/MRP duomenų bazės integracija suteikia:

 • Užklausas ir informaciją iš ERP/MRP parenkant įvairių gamintojų komponentus.
 • Žiniaraščio (BOM) perkėlimą iš SOLIDWORKS Electrical į ERP sistemą.

SOLIDWORKS Electrical konfigūracijos:

vlcsnap-2020-05-05-11h51m30s627

SOLIDWORKS Electrical Schematic Standard

Galingi ir lengvai perprantami elektrotechninių schemų projektavimo įrankiai, skirti inžinieriams, individualiai projektuojantiems elektros skydus, integruotas elektrines schemas, automatikos ir valdymo sistemas įrengimams ir kitus elektrotechnikos gaminius.

Integruotos simbolių ir komponentų bibliotekos, specializuoti įrankiai pritaikyti pakartotiniam schemų panaudojimui, automatizuotas laidų, kabelių ir komponentų numeravimas, žiniaraščių ir ataskaitų generavimas ir lengvai įsisavinama vartotojo sąsaja suteikia šiuolaikiškus sprendimus visiems elektrotechnikos projektavimo poreikiams.

* - Nereikalauja SOLIDWORKS 3DCAD licencijos. 

SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional

Projektuotojų ir inžinierių komandai skirti elektrotechninio projektavimo įrankiai, apimantys schemų braižymą, projektų valdymą, inžinierių tarpusavio bendradarbiavimą ir realiu laiku atnaujinamus pakeitimus, išlaikant projekto vientisumą.

Lengvai redaguojamos ir iš internetinių resursų papildomos simbolių, komponentų ir 3D modelių bibliotekos, atitinkančios pagrindinius pramonės standartus (IEC, ANSI, JIS, GB).

Automatiškai atliekami rutininiai darbai, tokie kaip PLC ir rinklių brėžiniai, simbolių ir jų kontaktų tarpusavio pririšimas, laidų, kabelių ir komponentų numeravimas, ataskaitų ir žiniaraščių generavimas ir redagavimas.

* - Nereikalauja SOLIDWORKS 3DCAD licencijos. 

vlcsnap-2020-05-05-12h04m20s122
vlcsnap-2020-05-05-11h52m41s177

SOLIDWORKS Electrical 3D

Integruokite elektrotechnines schemas į SOLIDWORKS 3D modelius, taip gaudami visa apimančius ir išbaigtus projektus.

SOLIDWORKS Electrical 3D leidžia 3D modelyje išdėstyti elektrotechninėse schemose esančius komponentus ir automatiškai ištrasuoti tarp jų laidus, kabelius ir jų pynes. Automatiškai parenkami optimaliausi maršrutai laidams ir kabeliams atsižvelgiant į jų tipą, laidų ir kabelių kanalų užpildymo procentus, komponentų jungčių informaciją. Apskaičiuojami laidų ir kabelių ir jų pynių ilgiai, pateikiamos klaidų ir projekto problemų ataskaitos.

Su SOLIDWORKS Electrical 3D gaunamas vienas bendras projekto žiniaraštis (BOM) apimantis elektrinę ir mechaninę projekto dalis.

* - Reikalauja bet kokios konfigūracijos SOLIDWORKS licencijos. 

SOLIDWORKS Electrical Professional

SOLIDWORKS Electrical Professional viename programinės įrangos rinkinyje apjungia SOLIDWORKS Electrical Schematis Professional ir SOLIDWORKS Electrical 3D. SOLIDWORKS Electrical Professional idealiai tinka įmonėms, kur tas pats konstruktorius atlieka mechaninį ir elektrotechninį projektavimą.

* - Reikalauja bet kokios konfigūracijos SOLIDWORKS licencijos. 

Užklausa dėl demonstracinės versijos:

Papildoma informacija:

Jei norite išbandyti SOLIDWORKS Electrial, ar gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.