DriveWorks-Logo
DriveWorks-Logo-Configure&Automate-White-1

Sumažinkite pasikartojančių užduočių skaičių, išvenkite klaidų, padidinkite pardavimus ir pristatykite individualius produktus per rekordiškai trumpą laiką

DriveWorks-Slider-Home-S1-Devices-1

  

Kas yra DriveWorks?

DriveWorks programinė įranga naudojama didelių ir mažų įmonių projektavimo automatizavimui ir pardavimų konfigūravimui.

Nesvarbu, ar esate inžinierius, kuriam reikia projektavimo procesų automatizavimo SOLIDWORKS modeliams valdyti, ar įmonė, norinti pateikti gaminių konfigūratorių savo pardavimų komandoms, platintojams ir net klientams.

DriveWorks programinė įranga yra geriausias pasirinkimas SOLIDWORKS naudojančioms įmonėms. 

DriveWorks galimybės

driveworks-configurations-800x600-panorama

Projektavimo automatizavimas

Automatizuodami projektavimo procesą galite greitai ir efektyviai kurti klientui pritaikomus produktus. Automatizavimas idealiai tinka kuriant tokius pačius, bet vis skirtingus produktus, kai nauji užsakymai ar nauji gaminiai yra pagrįsti esamų modelių variacijomis.

Naudokite DriveWorks projektavimo automatizavimo programinę įrangą, kad išlaisvintumėte inžinierius nuo pasikartojančių projektavimo užduočių, pagerintumėte gaminių kokybę ir sumažintumėte klaidų skaičių. Sutaupykite laiko ir sumažinkite kūrimo sąnaudas, kartu padidindami našumą. Automatiškai generuokite 2D ir 3D brėžinius, pardavimo pasiūlymus ir ir duomenis gamybai iš konfigūruojamų SOLIDWORKS CAD modelių.

driveworks-configurator-tablet-800x600-panorama

Produkto konfigūratorius internete

Internetinis gaminių konfigūratorius, kuriuo gali naudotis jūsų pardavimo komanda, platintojai ir net klientai, yra labai galinga pardavimo priemonė. Naudokite jį, kad galėtumėte ne techninio profilio žmonėms paaiškinti, kokios yra pasirenkamos gaminių savybės, greitai atsakyti į pardavimo užklausas, sparčiai įvertinti tikslias skirtingų produkto konfigūracijų kainas.

Nepriklausomai nuo to, ar jūsų inžinierių ir pardavėjų komandos dirba ofise, ar nuvykę pas klientus, arba dirbate per pardavėjus ir platintojus, gaminio konfigūratorius leis jums greitai ir profesionaliai sukurti individualų dizainą pagal konkrečius kliento poreikius ir pateikti jam individualų pasiūlymą.

DriveWorks privalumai

DriveWorks išlaisvins projektavimo inžinierius nuo pasikartojančių projektavimo užduočių, pagerins gaminių kokybę ir sumažins klaidų skaičių.

Darykite didesnį įspūdį. Parduokite daugiau

Įspūdį klientams sudarykite nuo pat pradžių, pateikdami jam lengvai naudojamą konfigūratorių ir greitus, išsamius pasiūlymus bei atsakymus. Reaguokite greičiau ir geriau nei konkurentai ir laimėkite daugiau užsakymų.

Paprastas naudojimas

Galite sukurti DriveWorks konkrečią konfigūraciją neturėdami programavimo įgūdžių, o mes galime suteikti jums konfigūratoriaus sukūrimo paslaugas. Suteikite savo pardavimų komandoms, platintojams ir klientams galimybę greitai ir lengvai konfigūruoti gaminius.

Bet koks įrenginys. Bet kur

Išsilaisvinkite iš įprastinių konfigūratorių suvaržymų. DriveWorks puikiai atrodo ir veikia bet kuriame įrenginyje, todėl jūs ir jūsų klientai gali konfigūruoti pasirinktinius produktus bet kur ir bet kada.  Pakeitimus galima išplatinti akimirksniu, todėl visi visada mato tikslią ir naujausią informaciją.

Įtraukiantis 3D vaizdas

Leiskite klientams pamatyti savo užsakomuosius gaminius įspūdingame 3D vaizde ir iš karto peržiūrėti dizaino pakeitimų poveikį.

Įtikinantys dokumentai

Automatiškai siųskite patrauklius firminius dokumentus, pritaikytus kiekvienam klientui ir užsakymui.

Nesudėtingi šablonai

Labai greitai pradėkite dirbti pritaikydami pardavimų konfigūratoriaus ir prekių katalogų šablonus naudodami intuityvų formų generatorių.

Tamprūs ryšiai

Lengvai naudojama darbo eiga užtikrina sklandų ryšį tarp komandų ir įmonės sistemų, tokių kaip CRM, ERP ir CAD.

Laiką taupantis automatizavimas

Sumažinkite pasikartojančių užduočių skaičių automatizuodami atsakymus klientams ir rutinines inžinerines užduotis.

DriveWorks versijos - pasirinkite sau tinkamą produktą

Yra trijų lygių DriveWorks produktų versijos: DriveWorksXpress, DriveWorks Solo ir DriveWorks Pro.

Kiekvienas produktas yra SOLIDWORKS auksinio partnerio produktas, o DriveWorksXpress yra nemokamai įtrauktas į kiekvieną SOLIDWORKS licenciją.

Visi DriveWorks produktai yra moduliniai ir pritaikomi, todėl galite įdiegti DriveWorks ir vystyti projektus savo tempu, pridėdami papildomų galimybių, kai jų prireikia.

DriveWorksXpress

Pradinio lygio projektavimo automatizavimas, įtrauktas į kiekvieną SOLIDWORKS licenciją

DriveWorksXpress yra paprastas naudoti projektavimo automatizavimo įrankis, leidžiantis greitai ir tiksliai kurti daugybę SOLIDWORKS dalių, mazgų ir brėžinių variantų.

Jei siūlote daug skirtingų gaminių variantų arba kiekvienas kliento užsakymas yra individualus, DriveWorksXpress gali padėti aprašyti dizaino taisykles, atkurti esamų dizainų variantus, sumažinti pasikartojančių užduočių skaičių, sutaupyti laiko ir pagerinti gaminių kokybę.

Pagrindiniai privalumai:
 • Užfiksuokite ir pakartotinai panaudokite savo dizaino žinias;
 • Įtraukite projektavimo taisykles, kad sumažintumėte klaidų skaičių ir jų kainą;
 • Automatizuokite pasikartojančias užduotis, kad sutrumpintumėte projektavimo laiką nurodydami naujus variantus;
 • Suteikite projektavimo inžinieriams galimybę atsisakyti pasikartojančių užduočių ir susitelkti ties naujais ir specialiais projektais.
driveworksxpress-1024x661

   

driveworks-solo-assembly-1024x683
driveworks-solo-drawing-1024x590

  

DriveWorks Solo

DriveWorks Solo - tai paprastas naudoti, bet plačių galimybių gamybos projektų automatizavimo sprendimas, leidžiantis konstruktoriams ir gaminių projektuotojams greitai ir lengvai kurti ir konfigūruoti pasirinktinius gaminius SOLIDWORKS aplinkoje. Naudodami DriveWorks Solo galite sumažinti nestandartinių projektų sąnaudas, greitai reaguoti į pardavimų užklausas, sumažinti pasikartojančių užduočių skaičių ir pagerinti gaminių kokybę.

Suvedus duomenis į paprastas įvesties formas, DriveWorks Solo gali greitai automatiškai sukurti 3D modelius, 2D brėžinius, medžiagų sąrašą, pardavimo pasiūlymą, lydraštį ir dar daugiau. Projektą galite aprašyti vieną kartą, o paleisti jį tiek kartų, kiek norite, užpildyti formą ir greitai sugeneruoti kelias naujas savo projektų versijas kartu su visais gamybos ar pardavimo dokumentais. 

Kaip tai pasiekiama:

 • Aprašykite matmenis, funkcijas ir komponentus, kuriuos norite valdyti SOLIDWORKS;
 • Kurkite dinamiškas, duomenimis paremtas formas, kad įvestumėte reikšmes, kurios lemia jūsų projekto pokyčius;
 • Sukurkite projektavimo taisykles modeliams valdyti naudodami formoje įvestas reikšmes;
 • Pakartotinai paleiskite projektą, kad sukurtumėte pasirinktinius gamybos failus ir pasiūlymus.
Pagrindiniai privalumai:
 • Įtraukite projektavimo taisykles, kad sumažintumėte klaidų ir perdirbimų skaičių bei pagerintumėte gaminio kokybę;
 • Automatizuokite pasikartojančias užduotis, kad sutrumpintumėte projektavimo laiką;
 • Suteikite daugiau laiko projektavimo inžinieriams, kad jie galėtų sutelkti dėmesį į gaminių kokybės gerinimą ir naujų gaminių kūrimą;
 • Greitai kurkite pardavimo pasiūlymus, pelnykite daugiau klientų ir padidinkite pelno maržą;

 

 

 

 

 

DriveWorks Pro

Lengvai naudojamas internetinis gaminių konfigūratorius darbalaukyje, mobiliajame telefone ir planšetiniame kompiuteryje.

Galimybė lengvai sukonfigūruoti produktą, įvertinti kainą ir pateikti pasiūlymą (angl. CPQ - Configure, Price, Quote) tapo būtina įvairaus dydžio gamybos įmonėms visose pramonės šakose. Pritaikyti produktai tampa norma. Pakeiskite savo verslo metodus, panaikindami atotrūkį tarp pirminės pardavimo užklausos ir pagaminto gaminio su DriveWorks Pro.

Jei turite nuotoliniu būdu dirbančių pardavimų atstovų ar pardavėjų, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti CPQ internetinį konfigūratorių, kuris veikia tiesiog naršyklėje. Konfigūratorių taip pat galima integruoti su klientų išteklių valdymo (CRM) sistemomis, tokiomis kaip, pavyzdžiui, Salesforce arba Microsoft Dynamics.

Pagrindiniai privalumai:
 • Patenkinite didėjančią nestandartinių produktų paklausą ir įgykite konkurencinį pranašumą;
 • Sukurkite pasiūlymus ir priimkite užsakymus per rekordiškai trumpą laiką;
 • Sumažinkite užsakomųjų projektų išlaidas;
 • Suteikite galimybę bet kuriam asmeniui naudotis gaminio konfigūratoriumi interneru;
 • Pateikite savo konfigūruojamus gaminius interneto naršyklėje kaip 3D interaktyvius modelius, o ne statiškus 2D vaizdus.
DriveWorksPro-Features-3DPreview

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVAMETA SĖKMĖS ISTORIJA

Kaip teigia „Novameta“ vyr. dizaino inžinierius, Justas Šimuliūnas: „Kaip konfigūratorių pasirinkome „DriveWorks“ dėl šio sprendimo integracijos su „SolidWorks“, nes tai pagrindinis mūsų projektavimo įrankis”, – tokio tipo integracija ne tik padeda išvengti klaidų, bet ir paspartina darbo procesus sumažindama pasikartojančių užduočių skaičių.

 

Inžinieriui antrino įmonės CEO, Mindaugas Jonuškis: „Šis sprendimas, visų pirma, padeda mums geriau aptarnauti klientus. Galime dirbti greičiau, galime dirbti efektyviau – o tai paveikia ir galimas kainas klientams – galime kurti daug sudėtingesnius projektus”. 

Užklausą palikite čia:

Jei norite išbandyti DriveWorks, gauti konsultaciją arba pasiūlymą, susisiekite su mumis, ir mes pateiksime visą reikiamą informaciją.

Papildoma informacija: