IN RE UAB - SOLIDWORKS palaikymo centras Lietuvoje

3DEXPERIENCE
Collaborative Business Innovator

3DEXPERIENCE® stimuliuoja inovacijas ir supaprastina jūsų verslo valdymą, sutelkdamas darbuotojus, partnerius ir klientus visame pasaulyje.

Bendradarbiaukite su visa savo organizacija bet kurioje pasaulio vietoje

Socialiniai tinklai pakeitė mūsų suvokimą apie komunikaciją, todėl 3DEXPERIENCE Collaborative Business Innovator išnaudoja šiuolaikinės komunikacijos metodus, siūlydama į verslo bei pramonės poreikius orientuotas programas ir paslaugas 3DEXPERIENCE platformoje. Prisijungę prie 3DEXPERIENCE platformos, galite iškart pradėti naudotis Collaborative Business Innovator ir lengvai dalytis savo duomenimis su partneriais, nesijaudindami dėl netinkamų failų formatų ar duomenų apsaugos problemų. Jūsų partneriai ir bendradarbiai mato tik tai, kuom jūs norite pasidalinti, nes jūs kontroliuojate prieigos prie duomenų teises.

3DEXPERIENCE Collaborative Business Innovator leidžia:

  • 3DDashboard - Centralizuoti informaciją ir duomenis. Optimizuokite ir priimkite verslo sprendimus.
  • 3DSwym - Užtikrinti bendradarbiavimą visos organizacijos mastu. Sklandžiai dalinkitės idėjomis, klausimais ar naujienomis.
  • 3DDrive ir 3DPlay - Saugiai dalintis turiniu organizacijos viduje ir išorėje.

3DEXPERIENCE Collaborative Business Innovator
pagrindinės galimybės

product-3dexperience-scs-most-relevant-information-001-vp-1

3DDashboard - aktualiausia informacija vienoje vietoje

Duomenų valdymas yra nepaprastai svarbi verslo dalis. Collaborative Business Innovator leis jums sukurti informacinius bei valdymo pultus, kuriuose galėsite su klientais bei darbų vykdytojais greitai ir saugiai dalintis svarbiais produkto vystymo duomenimis. Šių pultų kūrimas yra greitas ir paprastas, leidžia juos susikonfigūruoti pagal jūsų darbo praktiką, ir atvaizduoti tik tą informacijos srauto dalį, kuri yra aktuali jūsų verslui ar konkrečiam projektui. Čia galėsite dalintis įvairių tipų medija kartu su visa produkto vystymo komanda - vaizdais, video medžiaga bei CAD failais.

3DSwym - kooperavimas bendruomenėse

Lengvai suburkite virtualias bendruomenes, kuriose galėsite bendradarbiauti ir dalintis idėjomis, aptarinėti aktualias temas bei projektus. Čia taip pat galėsite realiu laiku dalintis informacija ir su tarpininkais, lygiai taip kaip bet kurioje socialinėje platformoje. Skelbkite savo projektų atnaujinimus, stebėkite bendruomenės atsaką, peržiūrėkite bei komentuokite kitų sukurtus projektus. 3DSwym platformoje yra lengva sukurti ir paskirstyti užduotis savo komandos nariams, bei stebėti jų įvykdymo būklę, o 3DDrive saugykla leis lengvai dalintis inžineriniais failais, bei peržiūrėti interaktyvų turinį naudojantis 3DPlay.

3DEXPERIENCE 3Dswym
3DEXPERIENCE 3DDrive

3DDrive ir 3DPlay - inžinerinio turinio online saugykla, peržiūra bei komentavimas

3DDrive yra išmani duomenų saugykla, kuri "supranta" inžinerinio turinio failus - jų formatus bei ryšius su kitais CAD failais, patalpintais šioje saugykloje. Iš valdymo skydelio galėsite lengvai peržiūrėti, talpinti bei dalintis inžineriniu turiniu pagal savo poreikius. Vizualizavimo, anotacijos bei komentavimo funkcijos veikia su daugybe failų formatų, ir leidžia šia informacija dalintis su visais projekte dalyvaujančiais žmonėmis.

3DDrive ir 3DPlay palaikomų formatų sąrašas:

SOLIDWORKS 3DCAD Connector

Sujunkite jums įprastą SOLIDWORKS darbo aplinką su 3DEXPERIENCE platforma.

  • 3DEXPERIENCE papildinys yra tiesiogiai integratuotas į SOLIDWORKS, ir leis pasiekti visą jūsų 3DEXPERIENCE platformos turinį iš SOLIDWORKS programos vidaus.
  • SOLIDWORKS modeliavimo ir 3DEXPERIENCE platformos bendradarbiavimo galimybės patogiai pateikiamos vienoje aplinkoje.
3dexperience-solidworks-add-in
3dexperience marketplace 01-1

3DEXPERIENCE Marketplace

Suteikite naujas galimybes jūsų verslui paskelbti apie savo veiklą, rasti naujus klientus bei užsakyti paslaugas nuotoliniu būdu.

  • 3DEXPERIENCE Make platforma leis jums paskelbti apie savo teikiamas gamybos paslaugas ir taip pritraukti naujus klientus, o taip pat surasti ir išsirinkti kitus gamintojus jūsų būsimiems produktams.
  • 3DEXPERIENCE Part Supply yra didžiulis, nemokamas detalių ir komponentų katalogas, kuriame galite paskelbti apie savo gaminamą serijinę produkciją, o taip pat sparčiai surasti kitų gamintojų tiekiamus komponentus.
  • 3DEXPERIENCE Engineering yra inžinerinių paslaugų rinka, kurioje galite paviešinti savo inžinerinio projektavimo veiklą ir gauti užsakymų, arba surasti ir užsisakyti kitų inžinierių ar įmonių paslaugas.

Kas yra 3DEXPERINCE?

3DEXPERIENCE® yra verslo patirčių platforma.

3DEXPERIENCE platformoje bendradarbiaudamos realiuoju laiku, įmonės gali projektuoti, imituoti, optimizuoti gaminius ar procesus dar prieš juos pagamindamos ar sukurdamos.

Naudodamiesi galimybe debesijoje susieti skaitmeninį ir realųjį pasaulius, 3DEXPERIENCE platformos naudotojai gali įvairiose pramonės šakose pagerinti efektyvumą ir produktyvumą, tuo pačiu sumažindami išlaidas.

Platformoje pateikiami programinės įrangos sprendimai kiekvienam įmonės padaliniui ir procesui – nuo projektavimo ir gamybos iki marketingo ir pardavimų, visur kuriant vertę ir unikalią vartotojų patirtį. Per vieningą ir lengvai naudojamą sąsają 3DEXPERIENCE platforma suteikia pramonei skirtus sprendimus 3D projektavimui, analizei, modeliavimui vieningoje, bendradarbiaujančioje ir interaktyvioje aplinkoje.

3DEXPERIENCE platformoje Dassault Systèmes siūlo pirmaujančius sprendimus visose esminėse pramonės srityse: dizainas ir inžinerija (CAD), gamybos planavimas ir gamyba (CAM), inžinerinė analizė (CAE), produkto gyvavimo ciklo valdymas (PLM), etc. 

3DEXPERIENCE platforma yra lengvai integruojama su SOLIDWORKS, CATIA, ENOVIA, SIMULIA, DELMIA ir visais kitais Dassault Systèmes sprendimais, o taip pat ir kitais plačiai žinomų programinės įrangos gamintojų produktais.


 

Užklausa dėl demonstracijos:

Jei norite daugiau sužinoti apie Dassault Systemes 3DEXPERIENCE, kuo ji bus naudinga jums ir jūsų verslui, užpildykite šią formą, ir mes su jumis susisieksime.